Odebírat novinky
Úvod Development a stavby Administrativní budovy Passerinvest Group má nové kanceláře s technologií Future office

Passerinvest Group má nové kanceláře s technologií Future office

Passerinvest Group má nové kanceláře s technologií Future office
31. 1. 2019 / Autor: archiv Passerinvest Group Popisek: Budova Filadelfie, sídlo společnosti Passerinvest Group

Kancelářské prostory Passerinvest Group, přední české developerské a investiční společnosti, byly v loňském roce podstatně rozšířeny a prošly kompletní rekonstrukcí. Výraznou proměnou prošla recepce, v zasedacích místnostech byla nainstalována technologie ve stylu „Future office“.

Do zasedacích místností byla nainstalována technologie umožňující prostřednictvím mobilní aplikace ovládat osvětlení v místnosti, teplotu vzduchu, projekční techniku či rezervační systém apod. Do kancelářských prostor byly nainstalovány odhlučněné telefonní budky, byly vybudovány prostory pro neformální schůzky, kuchyňka i odpočinková zóna.

Výraznou proměnou prošla recepce – recepční pult je z přírodního kamene, stěny jsou obloženy lakovaným sklem tzv. lakobelem, na které je pouštěna projekce „interní mapping“. Autorem návrhu kancelářských prostor je architektonické studio monom works s.r.o.

Řešení koresponduje s tvarem budovy

Passerinvest Group má své sídlo v ikonickém objektu multifunkčního areálu BB Centrum, v budově Filadelfie v sedmnáctém patře. Exkluzivní výhled, otevřenost a vzdušnost prostor byly jedním z nosných bodů návrhu interiéru, který v sobě měl odrážet stabilitu, otevřenost, serióznost a tradici firmy. Nové řešení pracovních prostor vzniklo plně v souladu s tvarem budovy Filadelfie, jejíž obvodový plášť je zcela prosklený a z každého bodu tak umožňuje panoramatický výhled do okolí.

Kancelářská část je vybavena kompletně novým nábytkem. Pracovní stoly a židle byly vybírány s důrazem na ergonometrii (výškově nastavitelné stoly, polohovatelné židle atp.). Přibyly nové odpočinkové zóny pro zaměstnance firmy, které slouží k práci i relaxaci.

Mobilní aplikace umožní ovládat vše v místnosti

V zasedacích místnostech byla nainstalována technologie ve stylu „Future office“. Pomocí mobilní aplikace lze snadno ovládat veškeré technologie v zasedací místnosti, komunikovat přes interkom s recepcí a rezervační systém pro interní i externí schůzky plně spolupracuje i s kalendáři v PC a e-maily pracovníků.

Development news, red

Psali jsme také:

Profil Passerinvest Group

Developer Passerinvest v Praze otevřel novou budovu věnovanou dětem

BB Centrum slaví 20 let

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl