ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect v regionech Aktuální projekty developerské společnosti MIG Equity SE

TV Architect představuje - Aktuální projekty developerské společnosti MIG Equity SE

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Architekt Radim Horák z ateliéru KAMKAB!NET

zrušit

7 m 58 s

Společnost MIG Equity SE připravuje mnoho nových projektů. Některé jsou ještě na papíře, jiné už se začínají reálně rýsovat. A opět se jedná o zajímavé projekty, neboť si společnost zakládá na spolupráci s předními architekty. Jednatelem společnosti je Roman Šebela, který nám představil ty nejzásadnější aktuální projekty.

Hlinky

Hlinky jsou prestižní lokalita poblíž brněnského výstaviště a vzniká zde objekt, který nabídne 7 luxusních bytů. Projekt je nyní ve výstavbě a v dohlednu se rýsuje kolaudace, která je naplánovaná na duben 2025.

Rezidence Elatus

Výstavba projektu v lokalitě Brno – Králova Pole byla zahájena koncem minulého roku. Jedná se o bydlení obklopené zelení, které nabídne 24 přepychově řešených bytů. Jednotky budou nadstandardně řešeny a chybět nebudou ani terasy či zahrádky. Ve vnitrobloku pak vyroste rozlehlá odpočinková zahrada.

Rezidence Jitřenka

Výstavba bytových domů v Brněnských Ivanovicích poskytne 78 bytů. Objekt nabídne podzemní garáže i zelené prvky prorůstající do atria. „Dříve zde stávala tradiční hospoda s kulturním sálem, nyní zde vyroste nový rezidenční projekt, který tomuto brownfieldu vdechne nový život,“ uvádí Roman Šebela, jednatel společnosti MIG.

Rezidence Palouček

V malebném prostředí nedaleko centra města Boskovic vyroste v blízké budoucnosti 40 řadových rodinných domů se zahradou a garáží. Dále pak dva třípodlažní bytové domy. Součástí areálu bude i veřejné prostranství s parkovou úpravou a hřiště pro děti, sportoviště či veřejné posezení.

„V současné době máme ve výstavbě vícero projektů v Brně, jedním z nich je například Lido II, který projde kolaudací letos v srpnu. Probíhá také výstavba projektu Černá pole, kde renovujeme tři bytové domy propojené s nástavbou půdních bytů. Spouštíme také komorní projekt Fryčajka s devíti byty,“ říká Roman Šebela.

Další projekty chystá společnost v Králově Poli či Medlánkách. Společnost chystá ale i další velké projekty mimo jihomoravský region. Například v Hradci králové a v Prostějově začne výstavba již letos.

Mohlo by vás zajímat

Kategorie
9 m 41 s

Roman Šebela, jednatel developerské společnosti MIG

Společnost MIG je česká firma působící převážně na jihomoravském a brněnském trhu již zhruba 20 let. Firma začínala jako realitní kancelář, postupem času se díky nasbíraným zkušenostem proměnila na developera a investora. Nyní připravuje projekty zahrnující přes 70 000 m² rezidenčních ploch. Společnost si zakládá na spolupráci s předními architekty. V portfoliu lze najít převážně rezidenční projekty. Jednatelem společnosti je Roman Šebela.

Doporučené pořady

TV Architect na Slovensku
Nový díl

TV Architect na Slovensku

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu