ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... Roman Šebela, jednatel developerské společnosti MIG

TV Architect v regionech - Roman Šebela, jednatel developerské společnosti MIG

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Jiří Vévoda, výkonný ředitel U1 Lighting

zrušit

9 m 41 s

Společnost MIG je česká firma působící převážně na jihomoravském a brněnském trhu již zhruba 20 let. Firma začínala jako realitní kancelář, postupem času se díky nasbíraným zkušenostem proměnila na developera a investora. Nyní připravuje projekty zahrnující přes 70 000 m² rezidenčních ploch. Společnost si zakládá na spolupráci s předními architekty. V portfoliu lze najít převážně rezidenční projekty. Jednatelem společnosti je Roman Šebela.

MIG POINT

Jedná se o novostavbu polyfunkčního domu s vysokým standardem. Na realizaci domu se podílejí významní designéři. Exteriér je nadčasový, má netradiční tvar, především pak ostrou linií přední fasády. V objektu se nachází 24 moderně zařízených bytů. V prvním patře se pak nachází kanceláře společnosti MIG s rozsáhlou terasou. „Tento projekt je naše vlajková loď, kde našla sídlo i naše společnost. V domě jsou nájemní byty ve vysokém standardu. Je to sázka na nájemní trh, která se naší strategií prolíná i dál a věříme jí do budoucna,“ říká Roman Šebela, jednatel společnosti MIG EQUITY SE.

Bytový dům LIDO

Dům se nachází kousek od centra na významné adrese Spolková 8, která má za sebou pořádný kousek historie. Vyrostl na místě bývalého zchátralého kulturního domu. „Lido je projekt, který má dvě etapy o celkovém počtu 180 bytů. Je to zatím naše největší investice. První etapa byla dokončena před dvěma lety, druhá je aktuálně ve výstavbě. Tato lokalita, jinak také nazývaná brněnský Bronx, se velmi rychle mění, vyrůstá zde mnoho významných projektů a investoři zde investují nemalé peníze,“ říká Roman Šebela. V prvním již hotovém domě se nachází 56 bytů s nadstandardním vybavením. Autorem návrhu je studio RAW.

Lofty Brno

„V Králově poli máme za sebou již několik projektů. V tomto případě jsme starou tovární budovu konvertovali na moderní byty. Zajistili jsme zde i parkování. Je to pro nás další srdcová záležitost,“ říká Roman Šebela. Jedná se o velmi atraktivní oblast v centru Brna poblíž parku Lužánky. Třípodlažní budova v industriálním stylu nabízí 12 bytových jednotek, čtyři z nich byly řešeny jako mezonety se světlou výškou stropů až 4,3 metru. Byty jsou doplněny terasou, balkonem, či vlastní zahradou. 

Hlinky

Chystaný projekt je navržen jako pětipodlažní budova, přičemž přízemí bude sloužit jako garáž. V dalších třech podlažích je navrženo 7 bytů a v nejvyšším patře bude k bytové jednotce náležet prostorná terasa. „Zde jsme zahájili výstavbu domu, který nabídne prémiové byty ve vysokém standardu. Míříme na klientelu, která chce nadstandardně bydlet,“ říká Roman Šebela.

„Nyní rozvíjíme i oblasti mimo Brno, chystáme v projekty v Hradci Králové, Boskovicích či Prostějově. Aktuálně se zajímáme také o nájemní bydlení, míříme na krátkodobou klientelu, proto v některých našich projektech vznikají malé byty s atraktivními sdílenými prostory s posilovnami či wellness a kavárnami,“ dodává Roman Šebela.

Mohlo by vás zajímat

Zprávy a aktuality

Kultovní brněnský podnik Šelepka se dočká obnovy

Ikonické brněnské místo a jeden z nejdéle fungujících klubů Šelepka projde rekonstrukcí. Kulturní stánek vznikl v bývalém zázemí dělníků při výstavbě okolního sídliště. Nyní tato stavba získá moderní ráz a velké využití. Veřejnosti by zde v budoucnu měla sloužit nová restaurace, střešní pobytová terasa, klub i salonek.

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

TV Architect na Slovensku

TV Architect na Slovensku

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl