ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... „Nejsilnější stránkou Navigo3 je projektové řízení, pomáhá hlídat náklady,“ říká Miroslav Patka, výkonný ředitel DI5 architekti inženýři.

„Nejsilnější stránkou Navigo3 je projektové řízení, pomáhá hlídat náklady,“ říká Miroslav Patka, výkonný ředitel DI5 architekti inženýři.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Marek Padevět, ředitel rezidenčních projektů PSN

zrušit

9 m 15 s

Software pro řízení firem a projektů s názvem Navigo3 představuje nástroj, který usnadní plánování a řízení projektů, a to jak z časového, tak finančního hlediska. Software dohlíží na práci zaměstnanců, termíny i fakturaci. Díky němu lze řídit jak malé, tak rozsáhlé projekty. Software v současné době využívají projektanti, architekti, inženýři i designeři, a to jak u nás, tak v zahraničí. Zkušenosti má i společnost DI5 architekti inženýři. Jedná se o projekční a architektonickou společnost, která má na kontě rezidenční a administrativní projekty či veřejné budovy. 

Pomocí Naviga lze kontrolovat veškeré finance firmy i projektů a sledovat dlouhodobý finanční vývoj firmy. U každého projektu lze včas vidět, kdy hrozí finanční ztráta. Firmy zde mohou plánovat příjmy, kontrolovat náklady na subdodávky, sledovat termíny fakturace a na základě toho automaticky vytvořit graf cashflow.

„Největší podporou Naviga je projektové řízení, to je jeho silná stránka. Používáme ho ve firmě ale i pro účetnictví. Navigo nám pomáhá hlídat náklady a plánovat vše ohledně financí,“ říká Miroslav Patka, výkonný ředitel DI5 architekti inženýři.

„Navigo se oproti srovnatelným aplikacím vyznačuje výraznou uživatelskou přívětivostí, nabízí jednoduchá řešení, která dokáží kompletní řízení projektu včetně ekonomické analýzy. Má jednoduché funkce a ovládání, přitom velmi rozsáhlé možnosti,“ říká Miroslav Patka.

Navigo umí z minima dat vytěžit maximum informací. Nahradí excelové tabulky a umožní zobrazovat si data podle nejrůznějších kritérií. Navigo také lze plně integrovat s nejrůznějšími firemními systémy. „Jsme schopni pomoc těm, kteří začínají, stejně tak těm, kteří již řeší nějaké komplexnější projekty. Je zde řada pokročilých funkcí, které se objevují postupně s vývojem a posunem firmy. Navigo ukáže data, která v běžných systémech nejsou identifikovatelná,“ říká Petr Humlíček, spolumajitel a ředitel Navigo Solutions.

Navigo také poskytuje nástroje, které usnadňují kompletní řízení lidských zdrojů. Díky němu může vedení firmy přiřazovat úkoly jednotlivým pracovníkům a vše propojit s firemním docházkovým systémem. Automaticky generuje kapacitní plán.

Navigo poskytuje kompletní přehled o firmě. Automaticky generuje řadu ukazatelů – například cashflow, KPI nebo kapacitní plán. Umožní z globálního pohledu sledovat stav projektů, zajistí snadnou zastupitelnost při práci na projektech a plně nahradí střediskové hospodaření.

„Navigo se dokáže napojit na jakýkoliv systém, my například společně s DI5 vyvíjíme propojení Naviga se systémem BIM. Všechny BIM systémy totiž umožňují vytvořit společný model s datovým zázemím, ale systém není už tak dobrý v hlídání ekonomiky, což dokáže zase naše Navigo. Proto si myslím, že toto propojení by mohlo být velmi přínosné,“ říká Petr Humlíček.  

Podívejte se také: TV Architect představuje - Petr Humlíček, zakladatel softwaru pro projektové řízení Navigo3

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

TV Architect na Slovensku

TV Architect na Slovensku

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl