ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... Petr Humlíček, zakladatel softwaru pro projektové řízení Navigo3

TV Architect představuje - Petr Humlíček, zakladatel softwaru pro projektové řízení Navigo3

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Projektový software, který dovede zvýšit efektivitu nejen architektonických kanceláří

zrušit

8 m 30 s

Specializovaný projektový software Navigo3 s mnoha unikátními funkcemi zvyšuje efektivitu firmy a zisk ze zakázek. Dokáže pomáhat i architektům. Díky softwaru se architektonické nápady totiž dají snadno realizovat, o čemž svědčí i fakt, že ho dnes využívají architektonické a projekční kanceláře doma i v zahraničí.

Petr Humlíček, zakladatel systému Navigo3, se od matematické informatiky přes grafický design dostal až k renovaci novorenesančního činžáku v centru Brna. Architektuře věnuje veškerý volný čas a leží za ním řada úspěšných rekonstrukcí bytů i domů. Aby se mu vlastní architektonické nápady snadno realizovaly, vyvinul software Navigo3.

„Pomáháme řídit desítky tisíc projektů ve firmách všech velikostí. Navigo3, jako projektově orientovaný systém, je většinou nasazen jako primární informační zdroj pro řízení celé společnosti,“ říká Humlíček.

Navigo3 pomáhá jak architektům a projektovým manažerům, tak ekonomickým oddělením, personalistům ale i samostatným podnikatelům v řízení jejich firmy.

Architekti a designéři

Navigo3 jim pomáhá získat přehled o skutečných nákladech jak u zakázek s pevnou cenou, tak u přípravy soutěžních návrhů nebo u poradenské činnosti kalkulované hodinovou sazbou.

Projekční společnosti

Významná pomoc při zvýšení efektivity práce, ať jde o projektování domů, dálnic, technologických celků či interiérů. Navigo3 pomůže s evidencí zakázek, finančním a kapacitním plánováním i s cash flow. Určí také předpokládané finanční výsledky projektů.

Výhodou tohoto systému je také to, že už v průběhu zakázky dovede systém upozornit uživatele na to, že daná zakázky by nemusela dopadnout dobře.

„Každý stavební projekt nebo i realizace je vlastně projektová činnost, kde máte nějaký rozpočet, který potřebujete naporcovat a také uhlídat celý projekt, aby vše vyšlo jak časově, tak finančně,“ říká Humlíček.

Navigo3 je tedy kombinace softwaru a metodiky. Firmám dokáže poradit, jak se co nejefektivněji vypořádat s každodenním provozem. Systém je zaměřený především na projektově orientované firmy, kterým hlídá jak finance, tak kapacity a zároveň dovede i delegovat pravomoci mezi jednotlivými zaměstnanci.

Díky systému se dají architektonické nápady snadno realizovat, o čemž svědčí i fakt, že ho dnes využívají architektonické a projekční kanceláře doma i v zahraničí.

„Chtěl jsem systém, který dokáže najednou řešit, faktury, docházku, cash flow a Navigo3 to vše splnil. Svůj čas pak můžu věnovat navrhování,“ popisuje svoji zkušenost architekt Adam Rujbr.

Podívejte se také:

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

TV Architect na Slovensku

TV Architect na Slovensku

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl