ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... „Dříve jsme nevěděli, zda na projektu nepracujeme příliš dlouho a nehrozí finanční ztráta,“ říká k výhodám Navigo3 Vít Štěpán jednatel společnosti DELTAPLAN.

„Dříve jsme nevěděli, zda na projektu nepracujeme příliš dlouho a nehrozí finanční ztráta,“ říká k výhodám Navigo3 Vít Štěpán jednatel společnosti DELTAPLAN.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Jakub Vais, generální ředitel developerské skupiny EBM

zrušit

9 m 54 s

Software pro řízení firem a projektů s názvem Navigo3 představuje nástroj, který usnadní plánování a řízení projektů, a to jak z časového, tak finančního hlediska. Software dohlíží na práci zaměstnanců, termíny i fakturaci. Díky němu lze řídit jak malé, tak rozsáhlé projekty. Software v současné době využívají projektanti, architekti, inženýři i designeři, a to jak u nás, tak v zahraničí. Zkušenosti má i společnost DELTAPLAN, která už více jak 30 let projektuje rezidenční i administrativní budovy či hotely.

„Díky Navigu nám odpadla drobná nejistota. Předchozí systém byl papírový, ale chyběla kontrola, která by nás upozornila na určité platby a termíny. Základní monitoring byl neviditelný. Digitalizace Naviga pak přinesla přehlednost a my teď víme, na čem jsme,“ říká Vít Štěpán, jednatel společnosti DELTAPLAN.

Pomocí Naviga lze kontrolovat veškeré finance firmy i projektů a sledovat dlouhodobý finanční vývoj firmy. U každého projektu včas vidíte, kdy hrozí finanční ztráta. Můžete zde plánovat příjmy, kontrolovat náklady na subdodávky, sledovat termíny fakturace a dostanete automaticky tvořený graf cashflow.

„My jsme uměli zpracovat projekt, ale nevěděli jsme, zda na něm nepracujeme příliš dlouho. Díky speciálním teploměrům vidíme, v jaké fázi se aktuálně nacházíme, stejně tak víme i v jakém jsme finančním stádiu,“ říká Vít Štěpán.

„Teploměr je grafické zobrazení stavu zakázky, jak si vedla v minulosti a jak si vede teď , navíc predikuje i budoucnost. Je to naše unikátní zobrazení, které neustále inovujeme. Je to graf, který ve vteřině ukáže, jak to s projektem vypadá,“ říká Petr Humlíček, spolumajitel a ředitel Navigo Solutions.

Navigo umí z minima dat vytěžit maximum informací. Nahradí excelové tabulky a umožní zobrazovat si data podle nejrůznějších kritérií. Navigo také lze plně integrovat s nejrůznějšími firemními systémy. „Jsme schopni pomoc těm, kteří začínají, stejně tak těm, kteří již řeší nějaké komplexnější projekty. Je zde řada pokročilých funkcí, které se objevují postupně s vývojem a posunem firmy. Navigo ukáže data, která v běžných systémech nejsou identifikovatelné,“ říká Petr Humlíček, spolumajitel a ředitel Navigo Solutions.

Navigo také poskytuje nástroje, které usnadňují kompletní řízení lidských zdrojů. Díky němu může vedení firmy přiřazovat úkoly jednotlivým pracovníkům a vše propojit s firemním docházkovým systémem. Automaticky generuje kapacitní plán.

Podívejte se také: TV Architect představuje - Petr Humlíček, zakladatel softwaru pro projektové řízení Navigo3

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2022 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl