ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... „Dříve jsme nevěděli, zda na projektu nepracujeme příliš dlouho a nehrozí finanční ztráta,“ říká k výhodám Navigo3 Vít Štěpán jednatel společnosti DELTAPLAN.

„Dříve jsme nevěděli, zda na projektu nepracujeme příliš dlouho a nehrozí finanční ztráta,“ říká k výhodám Navigo3 Vít Štěpán jednatel společnosti DELTAPLAN.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Jakub Vais, generální ředitel developerské skupiny EBM

zrušit

9 m 54 s

Software pro řízení firem a projektů s názvem Navigo3 představuje nástroj, který usnadní plánování a řízení projektů, a to jak z časového, tak finančního hlediska. Software dohlíží na práci zaměstnanců, termíny i fakturaci. Díky němu lze řídit jak malé, tak rozsáhlé projekty. Software v současné době využívají projektanti, architekti, inženýři i designeři, a to jak u nás, tak v zahraničí. Zkušenosti má i společnost DELTAPLAN, která už více jak 30 let projektuje rezidenční i administrativní budovy či hotely.

„Díky Navigu nám odpadla drobná nejistota. Předchozí systém byl papírový, ale chyběla kontrola, která by nás upozornila na určité platby a termíny. Základní monitoring byl neviditelný. Digitalizace Naviga pak přinesla přehlednost a my teď víme, na čem jsme,“ říká Vít Štěpán, jednatel společnosti DELTAPLAN.

Pomocí Naviga lze kontrolovat veškeré finance firmy i projektů a sledovat dlouhodobý finanční vývoj firmy. U každého projektu včas vidíte, kdy hrozí finanční ztráta. Můžete zde plánovat příjmy, kontrolovat náklady na subdodávky, sledovat termíny fakturace a dostanete automaticky tvořený graf cashflow.

„My jsme uměli zpracovat projekt, ale nevěděli jsme, zda na něm nepracujeme příliš dlouho. Díky speciálním teploměrům vidíme, v jaké fázi se aktuálně nacházíme, stejně tak víme i v jakém jsme finančním stádiu,“ říká Vít Štěpán.

„Teploměr je grafické zobrazení stavu zakázky, jak si vedla v minulosti a jak si vede teď , navíc predikuje i budoucnost. Je to naše unikátní zobrazení, které neustále inovujeme. Je to graf, který ve vteřině ukáže, jak to s projektem vypadá,“ říká Petr Humlíček, spolumajitel a ředitel Navigo Solutions.

Navigo umí z minima dat vytěžit maximum informací. Nahradí excelové tabulky a umožní zobrazovat si data podle nejrůznějších kritérií. Navigo také lze plně integrovat s nejrůznějšími firemními systémy. „Jsme schopni pomoc těm, kteří začínají, stejně tak těm, kteří již řeší nějaké komplexnější projekty. Je zde řada pokročilých funkcí, které se objevují postupně s vývojem a posunem firmy. Navigo ukáže data, která v běžných systémech nejsou identifikovatelné,“ říká Petr Humlíček, spolumajitel a ředitel Navigo Solutions.

Navigo také poskytuje nástroje, které usnadňují kompletní řízení lidských zdrojů. Díky němu může vedení firmy přiřazovat úkoly jednotlivým pracovníkům a vše propojit s firemním docházkovým systémem. Automaticky generuje kapacitní plán.

Podívejte se také: TV Architect představuje - Petr Humlíček, zakladatel softwaru pro projektové řízení Navigo3

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

TV Architect v regionech
Nový díl

TV Architect v regionech

TV Architect na Slovensku

TV Architect na Slovensku

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl