ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... „Díky Navigo3 se nám povedlo dívat se dopředu, lépe jsme se začali orientovat ve finančním řízení,“ říká Ivo Šimek, ředitel společnosti AFRY CZ

„Díky Navigo3 se nám povedlo dívat se dopředu, lépe jsme se začali orientovat ve finančním řízení,“ říká Ivo Šimek, ředitel společnosti AFRY CZ

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Lukáš Zrůst, majitel RD Rýmařov a spoluzakladatel Progresus Invest Holding

zrušit

16 m 13 s

Software pro řízení firem a projektů s názvem Navigo3 představuje nástroj, který usnadní plánování a řízení projektů, a to jak z časového, tak finančního hlediska. Software dohlíží na práci zaměstnanců, termíny i fakturaci. Díky němu lze řídit jak malé, tak rozsáhlé projekty. Software v současné době využívají projektanti, architekti, inženýři i designeři, a to jak u nás, tak v zahraničí. Zkušenosti s používáním Navigo3 má i společnost AFRY CZ, která se profiluje jako moderní projektová, inženýrská a konzultační firma. Společnost působí v oblastech energetiky, průmyslu, stavebnictví, infrastruktury a technologií po celém světě. 

 „Jsme společnost, která má u nás více jak 400 zaměstnanců. Máme šest kanceláří v České republice a tři na Slovensku. Našimi klienty jsou jak státní správa, tak soukromí investoři, spolupracujeme i s mnoha developery. Pokud máte 300 projektů na stole, potřebujete vidět nejen, co se dělo v minulosti, ale také, kam jednotlivé projekty směřují a ptát se klienta není úplně správné. V tomto momentu se s tím musíte nějak vyrovnat a nějakým způsobem vše srovnat. Díky Navigu se nám povedlo dívat se dopředu, a také jsme se lépe začali orientovat ve finančním řízení,“ říká Ivo Šimek, ředitel společnosti AFRY CZ pro ČR a SR.

Silnou funkcí v Navigu je pohled dopředu. Z malého množství dat dokáže určit současný stav, ale také predikovat budoucnost.

„Pro nás bylo nejdůležitější to, že kolegové z Naviga nás poslouchali a přesně věděli, co potřebujeme. Jsou aktivní a chtějí abychom i my posunuli své projekty. Navigo nám dává včas ta správná data a dovede predikovat, kam směřujeme a zda je to správně,“ dodává Ivo Šimek.

Navigo poskytuje kompletní přehled o firmě. Automaticky generuje řadu ukazatelů – například cashflow, KPI nebo kapacitní plán. Umožní z globálního pohledu sledovat stav projektů, zajistí snadnou zastupitelnost při práci na projektech a plně nahradí střediskové hospodaření.

„Na spolupráci a AFRY CZ se nám líbilo, že jsme s firmou měli možnost být od počátku. Od desítek lidí až po stovky. Zde jsme si mohli ozkoušet digitální transformaci firmy. Pro nás bylo příjemné vidět, jak zákazník řešící několik dílčích problémů se může najednou zabývat portfoliem a celkovovým řízením podniku,“ říká Petr Humlíček, spolumajitel a ředitel Navigo Solutions.

„My společnostem neukazujeme jen pozitivní výsledky, dokážeme upozornit i na zakázky, které se nevyvíjí dobře a vykazují ztrátu. Tím, že tuhle otevřenost nabídneme, budujeme zároveň i zodpovědnost firem. Je to jediný způsob, jak udržet velkou firmu ve zdravém stavu,“ uzavírá Petr Humlíček.  

Podívejte se také: TV Architect představuje - Petr Humlíček, zakladatel softwaru pro projektové řízení Navigo3

Doporučené pořady

TV Architect na Slovensku
Nový díl

TV Architect na Slovensku

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu