ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Development a stavby Administrativní budovy Arquitectura En Movimiento hledá možnosti, jak snížit dopravní zátěž v metropoli s 22 miliony obyvatel

Arquitectura En Movimiento hledá možnosti, jak snížit dopravní zátěž v metropoli s 22 miliony obyvatel

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Erik Olav Marstein: Na architektuře mě baví kreativní část

zrušit

6 m 50 s / Autor: TV Architect

Architektonické studio Arquitectura En Movimiento (ARQMOV) se sídlem v Mexico City získalo na letošním Světovém architektonickém festivalu v Berlíně tři nominace. V exkluzivním interview s TV Architect hovoří dva spoluzakladatelé studia, Fabio Correa a Eduardo Micha, o třech odlišných projektech, které prezentovali na WAF. Již realizovaný návrh interiéru sídla firmy Gobo, který implementovali do starého skladiště, je průnikem starého a nového, rezidenční projekt Coliroma navrací část prostoru městu a v multifunkční budově G Smart Lifestyle mohou lidé žít i pracovat, aniž by museli cestovat po městě.

Mexico City s 22 miliony obyvatel trpí extrémní dopravní zátěží. Architekti si uvědomují, že k nejpalčivějším výzvám, se kterými tu musí bojovat, patří znečištěné ovzduší ve městě. Snaží se proto omezit potřebu dojíždění za prací i zábavou. Desetipodlažní multifunkční budova s obchody v parteru, pěti patry kanceláří, byty v horních čtyřech patrech a příjemným vnitroblokem nabízí prostory k bydlení, práci i odpočinku. Nachází se v centru města, v lokalitě, kde je široká nabídka kulturního vyžití a také prostor pro relaxaci v zeleni místního „lesa“.

Tým ARQMOV má dvacet let zkušeností se širokým spektrem stavebních projektů od luxusních rezidencí a bytů přes komerční budovy a kanceláře až po hotely a resorty, které staví v Mexiku, Indii a ve Spojených státech. Důraz klade na služby, udržitelnost a vysokou kvalitu pro uživatele.

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu