Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Startuje prodej bytů v rezidenčním projektu MAISON Ořechovka na Praze 6

Startuje prodej bytů v rezidenčním projektu MAISON Ořechovka na Praze 6

Startuje prodej bytů v rezidenčním projektu MAISON Ořechovka na Praze 6
2. 12. 2019 / Autor: Romana Landová, t.z. Majitelé si budou moci byty převzít v roce 2021. Foto: GNG

Penta Real Estate a bpd development stojí za novým projektem MAISON Ořechovka na Praze 6. Autorem návrhu je ateliér QUARTA architektura. Od listopadu je v nabídce 64 bytů z první etapy výstavby, první byty si majitelé převezmou začátkem roku 2021.

MAISON Ořechovka nabídne prémiové byty v dispozicích od 1+kk až po střešní penthousy 6+kk s výhledy na Ořechovku a Střešovice. „MAISON Ořechovka v sobě skrývá řadu prvků, na které jsme již ve fázi návrhu kladli velký důraz. Jednotlivé budovy jsme navrhovali v minimalizovaném objemu tak, abychom co nejlépe zachovali měřítko k blízkému prostředí a aby se i samotné ztvárnění projektu nenásilně včlenilo do svého okolí. Celek je také výborným základem pro rekonverzi brownfieldu v rezidenční čtvrti Praha 6,“ říká architekt Jiří Řezák z ateliéru QARTA architektura.

Mezinárodní ocenění

První etapa zahrnuje celkem 60 bytů a 4 unikátní střešní penthousy, každá bytová jednotka má buď vlastní balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku. Byty budou vybaveny velkoformátovými hliníkovými okny, dřevěnými podlahami, velkoformátovými obklady a dlažbami či předokenními elektrickými žaluziemi. Celý areál bude uzavřený, s vlastní správou, včetně recepce s nepřetržitým provozem. Celková investice přesáhne jednu miliardu korun, financování je zajišťováno z vlastních zdrojů developerů.

Projekty společnosti Penta Real Estate a bpd development získaly řadu ocenění včetně mezinárodních. „Penta si pro své projekty vybírá výjimečné pražské lokality. Je tedy přirozené, že místo jako Ořechovka si zaslouží výjimečné kvalitní urbanistické řešení,“ říká Tomáš Laštovka, skupinový CEO v Penta Real Estate.

Psali jsme také:

Penta otevře v Bratislavě za tři roky supermoderní nemocnici

Část pražské Waltrovky je prodaná. Penta ji prodala Jihokorejcům

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu