ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Inovace a technologie Materiály, technologie a konstrukce Doplňte koupelnu dominantním prvkem v podobě designového umyvadla na míru

Doplňte koupelnu dominantním prvkem v podobě designového umyvadla na míru

Doplňte koupelnu dominantním prvkem v podobě designového umyvadla na míru
7. 8. 2023 / Autor: Štěpánka Šulanová

Umyvadlo je nedílnou součástí koupelny a pokud má být právě tento dominantní prvek netradiční, pak umyvadlo na zakázku je tou správnou volbou. Koupelna se stane originální a zároveň umyvadlo plně zapadne do konceptu samotné místnosti. Stačí si jen vybrat vámi preferovaný materiál, který bude ladit s ostatním vybavením koupelny.

Pokud si přejete mít v koupelně atypické umyvadlo, v dílně závodu TechnoArt dokážou vytvořit doslova zázraky a splnit vaše vize. Při výběru koupelnového vybavení jste často limitováni tvarem a designem keramického umyvadla, proč si tedy nenechat udělat designový kousek na míru. Závod se soustředí na zpracování keramických obkladů a dlažeb. Moderní technologické vybavení umožňuje pracovat s keramickými materiály obdobně jako s přírodním kamenem.

Umyvadla jsou elegantní, atypická, plně funkční a dokážou interiéru vtisknout absolutní originalitu. Umyvadlo na zakázku může mít ojedinělý rozměr s navazující kresbou, výsledek tak působí, jako by umyvadlo bylo vytesáno z jednoho kusu kamene. Materiál si vyberete dle designu vaší koupelny, a získáte tak naprosto unikátní interiérový prvek pro vaši koupelnu. Problémem není vyrobit ani umyvadlo v designu betonu či cortenu. Typová umyvadla jsou navržena z materiálů slinutých dlažeb v optimálním rozměru.

„Umyvadla z naší výroby TechnoArt jsou dokonalým řešením pro všechny zákazníky, kteří preferují moderní a netradiční design v dokonalém skloubení s interiérem. Nabízíme umyvadla s rovným či šikmým dnem, několik designových a rozměrových variant, nebo je možné vyrobit zcela unikátní umyvadlo na míru dle přání zákazníka. Nejedná se o sériovou výrobu, ale o naplnění představ každého klienta, který se na nás obrátí," říká Ladislav Huba, vedoucí výroby TechnoArt.

Umyvadla vyrobená v závodě TechnoArt mají několik výhod:

  • Na výběr máte z mnoha designů, rozměrů a tvarů
  • Umyvadla mají antibakteriální povrch odolný vůči chemikáliím
  • Výrobky jsou snadno omyvatelné
  • získáte jedinečný design
  • Atypické řešení na míru

Toto umyvadlo je vyrobené z krásné keramické dlažby Lux Experience od výrobce Italgraniti Group prodejce ProCeram. Doplněné je praktickou poličkou ze stejného materiálu. Umyvadlo z dlažby se hodí k nejrůznějším interiérovým designům. 

A nejde čistě jen o umyvadlo. Slinutou dlažbu můžete využít i v rámci obložení skříněk či stěn, a dokonce si ze stejného materiálu můžete nechat vytvořit i konferenční stolek či originální květináč. Vše v interiéru tak bude dokonale sladěné. Můžete si nechat vyrobit i atypickou kuchyňskou linku. Lze tak provázat celý interiér, kdy dekor, který je na podlaze přenesete na různé části v interiéru. Možné je vyrobit na příní i obložení krbů, nášlapy na schodiště, pracovní stůl a dokonce i recepční pult. Vyrábí zde atypické produkty z keramických dlaždic, skla, cortenu či technického kamene.

Mohlo by vás zajímat

Zprávy a aktuality

Roberto Palomba představil v Praze svou nejnovější práci

Do Prahy v těchto dnech zavítal italský architekt a designér Roberto Palomba. Na svých přednáškách zde představil svou nejnovější práci. Aktuálně se Palomba věnuje především průmyslovému designu pro ty nejprestižnější společnosti. Jednou z nich je i spolupráce se společností Ideal Standard, jedním z předních výrobců koupelnových a toaletních řešení.

Mohlo by vás zajímat

Zprávy a aktuality

Organické tvary sanitární keramiky doplněné stylovým modulárním nábytkem. To je japonská elegance v koupelnách!

Trendem v zařizování interiérů je vytvářet harmonické prostředí. To se týká i koupelen, na které je v poslední době brán větší důraz. V popředí stojí elegantní tóny, přírodní dekory a především designová sanitární keramika. Příkladem je nová kolekce Zencha z designové řady společnosti Duravit. Vybavení inspirované japonskou kulturou nabízí organicky tvarované sanitární předměty a modulární nábytek s dostatkem úložných prostor.

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2023 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl