ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Kategorie Inovace a technologie Materiály, technologie a konstrukce Designový i praktický tip pro kuchyně: Neviditelná indukce skrytá pod pracovní deskou!

Designový i praktický tip pro kuchyně: Neviditelná indukce skrytá pod pracovní deskou!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
1 m 54 s

Věděli jste, že varnou desku lze schovat přímo do kuchyňské linky, nebo pod desku ostrůvku? Jedná se o neviditelný indukční varný systém, který je plně skryt a integrován do vaší kuchyně. Stačí jen na pracovní desku položit hrnec a můžete se pustit do vaření. Pojďte se s námi podívat, jak tato vychytávka funguje.

Indukční deska se může stát neviditelnou součástí vaší kuchyně. Celý systém je totiž umístěn pod pracovní deskou a nejen, že tak neruší samotný design, ale také přidává pracovní prostor, který je obzvlášť u malých kuchyní tolik potřeba. Když zrovna nevaříte, můžete celou plochu využívat k přípravě pokrmů, krájení či servírování.

Pracovní desku na míru včetně tohoto systému neviditelné indukce vám vyrobí v závodě společnosti TechnoArt.

Dlaždice jsou velkoformátové a díky moderním technologiím si lze navolit jakýkoliv rozměr i hranu. Vzhledem k minimalistickému stylu celého řešení se na ploše keramické kuchyňské pracovní desky nenachází žádné ovládací prvky. Ty jsou schované většinou ve skříňce linky či ostrůvku. Jednotlivé plotýnky pak najdete díky jemně vyfrézovaným znakům na povrchu desky. Můžete si vybrat jen malé tečky určující středy varných ploch, či jakékoliv jiné obrazce, kolečka, čtverce, obdélníky, či křížky o různých velikostech. Tyto body rozhodně nijak nesnižují odolnost desky a ani nedochází ke zvýšení nasákavosti. V designech pracovních desek je pak opravdu široký výběr od klasických mramorů přes design onyxu, travertinu, betonu, uni barev apod.

Pokud vás tato designová vychytávka zaujala a rádi byste si vše vyzkoušeli a osahali, zajděte na showroom společnosti ProCeram, který najdete v pražském New Living Center.

Mohlo by vás zajímat

Zprávy a aktuality
1 m 43 s

Hledáte atypické vybavení interiéru? Víme, kde vyrábí designové kousky dle přání zákazníka

Hledáte atypcké a designové vybavení do interiéru? Jedinečné kousky dle vašeho přání si můžete nechat vyrobit ve výrobním závodě u Plzně. Tady i ty zjevně nejnáročnější požadavky klientů dovedou bravurně zrealizovat. Podívejte se, jak se vyrábí například atypické umyvadlo. 

Mohlo by vás zajímat

Aktuality

Inspirace: Atypické umyvadlo z dlažby, které bude dokonale ladit s designem vaší koupelny

Umyvadlo je nedílnou součástí koupelny. Pokud chcete, aby byl právě tento dominantní prvek něčím netradiční, pak je umyvadlo z dlažby dělané na míru tou správnou volbou. Koupelna se stane originální a zároveň umyvadlo plně zapadne do konceptu samotné místnosti.

Mohlo by vás zajímat

Aktuality

Vaše kuchyň, vaše pravidla! Kuchyňská deska na míru

Kuchyňská pracovní deska je jedním z nejdůležitějších míst v každé kuchyni. Připravujeme a servírujeme zde veškeré jídlo a mnohdy ji využíváme i jako odkládací plochu. Jedná se o mimořádně zatěžovaný povrch, který musí odolat každodennímu používání. Správný výběr dokáže zásadním způsobem ovlivnit vzhled místnosti, funkčnost linky i její životnost. Kromě vysoké odolnosti by měla i perfektně ladit s kuchyňskou linkou a zbytkem interiérového zařízení. Nejefektivnějším způsobem je nechat si vyrobit designovou a funkční kuchyňskou pracovní desku přímo na míru vaší domácnosti!  Vybrat si můžete konkrétní materiál, barvu, rozměr i povrch.

Doporučené pořady

TV Architect na Slovensku
Nový díl

TV Architect na Slovensku

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu