ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Architektura a urbanismus TV Architect představuje: Projektový software, který dovede zvýšit efektivitu nejen architektonických kanceláří

TV Architect představuje: Projektový software, který dovede zvýšit efektivitu nejen architektonických kanceláří

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje: Petr Humlíček, zakladatel softwaru pro projektové řízení Navigo3

zrušit

15 m 55 s

Projektový software Navigo3 díky svým unikátním funkcím dovede zvýšit zisk i efektivitu architektonických kanceláří. Tento systém dokáže řešit spoustu firemních věcí najednou a projektanti zatím mohou v klidu pracovat na svých návrzích.

„Systém je pro všechny firmy, které můžeme nazvat projektově orientované. Používají ho architekti, projektanti, grafická studia či webová studia. Máme i řadu realizačních firem. Většinou jsou to společnosti, které něco projektují, mají drahé zaměstnance a spoustu různorodých zakázek,“ říká Petr Humlíček, zakladatel systému Navigo3.

Navigo3 je kombinace softwaru a metodiky. Firmám dokáže poradit, jak se co nejefektivněji vypořádat s každodenním provozem. Systém je zaměřený především na projektově orientované firmy, kterým hlídá jak finance, tak kapacity a zároveň dovede i delegovat pravomoci mezi jednotlivými zaměstnanci.

„V softwaru jsou dvě důležité věci. Nastavení firmy a její organizace a také hlídání každé věci, která se ve firmě děje v době samostatného projektu. Každý projekt musí mít nějaký plán a podle toho se dají poté doporučit další nástroje, které umožní projekt lépe uřídit,“ říká Petr Humlíček.

Výhodou tohoto systému je také to, že už v průběhu zakázky dovede systém upozornit uživatele na to, že daná zakázka by nemusela dopadnout dobře.

Systém se dá nasadit do firmy během několika dní bez zbytečných starostí s administrací, zálohováním a bezpečností. Navigo3 se snadno integruje do stávající infrastruktury i firemních procesů.

„Jsme schopni i ze starých dat v podobě excelových tabulek vytěžit existující data a podívat se na ně z trochu jiného úhlu a poté je uplatnit v dalším plánování,“ říká Humlíček.

Navigo3 je cloudový informační systém nabízený jako služba. Zákazník tedy platí měsíční poplatek za používání a nemusí řešit většinu pořizovacích a provozních nákladů. Například cenu hardware, připojení k internetu nebo náklady na administrátora.

„Navigo3 má testovací provoz zdarma, a tak si ho zájemci mohou bez rizika ozkoušet během jednoho měsíce,“ říká Humlíček.

Navigo3 je specializovaný produkt na řízení projektové firmy, proto nemá ambici nahradit jakýkoliv účetní software a dokáže fungovat paralelně s ním.

„Je určený těm, kteří chtějí lépe delegovat a rozprostřít zodpovědnost napříč svými zaměstnanci. Aby firma byla schopna ustát i absenci ředitele,“ uvádí Humlíček.

Díky systému se dají architektonické nápady snadno realizovat, o čemž svědčí i fakt, že ho dnes využívají architektonické a projekční kanceláře doma i v zahraničí.

„Chtěl jsem systém, který dokáže najednou řešit, faktury, docházku, cash flow a Navigo3 to vše splnil. Svůj čas pak můžu věnovat navrhování,“ říká architekt Adam Rujbr.

Systém se dokáže hravě vypořádat i s přeshraničními kancelářemi. Je totiž legislativně nezávislý, a navíc jeho fungování je mnohojazyčné a multi-měnové. Částky jsou zde uloženy v různých měnách a samotný software si hlídá aktuální kurzy.

Výhodou také je, že systém se neustále vyvíjí a aktualizuje.

„Jsme rádi za jakékoliv podněty od našich uživatelů, které pak vyhodnotíme a do softwaru je zařadíme. Uživatelé se tak mohou poučit z chyb ostatních,“ uzavírá Humlíček.

Podívejte se také:

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu