ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... Projektový software, který dovede zvýšit efektivitu nejen architektonických kanceláří

TV Architect představuje - Projektový software, který dovede zvýšit efektivitu nejen architektonických kanceláří

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Fotograf architektury Jiří Lízler

zrušit

15 m 55 s

Projektový software Navigo3 díky svým unikátním funkcím dovede zvýšit zisk i efektivitu architektonických kanceláří. Tento systém dokáže řešit spoustu firemních věcí najednou a projektanti zatím mohou v klidu pracovat na svých návrzích.

„Systém je pro všechny firmy, které můžeme nazvat projektově orientované. Používají ho architekti, projektanti, grafická studia či webová studia. Máme i řadu realizačních firem. Většinou jsou to společnosti, které něco projektují, mají drahé zaměstnance a spoustu různorodých zakázek,“ říká Petr Humlíček, zakladatel systému Navigo3.

Navigo3 je kombinace softwaru a metodiky. Firmám dokáže poradit, jak se co nejefektivněji vypořádat s každodenním provozem. Systém je zaměřený především na projektově orientované firmy, kterým hlídá jak finance, tak kapacity a zároveň dovede i delegovat pravomoci mezi jednotlivými zaměstnanci.

„V softwaru jsou dvě důležité věci. Nastavení firmy a její organizace a také hlídání každé věci, která se ve firmě děje v době samostatného projektu. Každý projekt musí mít nějaký plán a podle toho se dají poté doporučit další nástroje, které umožní projekt lépe uřídit,“ říká Petr Humlíček.

Výhodou tohoto systému je také to, že už v průběhu zakázky dovede systém upozornit uživatele na to, že daná zakázka by nemusela dopadnout dobře.

Systém se dá nasadit do firmy během několika dní bez zbytečných starostí s administrací, zálohováním a bezpečností. Navigo3 se snadno integruje do stávající infrastruktury i firemních procesů.

„Jsme schopni i ze starých dat v podobě excelových tabulek vytěžit existující data a podívat se na ně z trochu jiného úhlu a poté je uplatnit v dalším plánování,“ říká Humlíček.

Navigo3 je cloudový informační systém nabízený jako služba. Zákazník tedy platí měsíční poplatek za používání a nemusí řešit většinu pořizovacích a provozních nákladů. Například cenu hardware, připojení k internetu nebo náklady na administrátora.

„Navigo3 má testovací provoz zdarma, a tak si ho zájemci mohou bez rizika ozkoušet během jednoho měsíce,“ říká Humlíček.

Navigo3 je specializovaný produkt na řízení projektové firmy, proto nemá ambici nahradit jakýkoliv účetní software a dokáže fungovat paralelně s ním.

„Je určený těm, kteří chtějí lépe delegovat a rozprostřít zodpovědnost napříč svými zaměstnanci. Aby firma byla schopna ustát i absenci ředitele,“ uvádí Humlíček.

Díky systému se dají architektonické nápady snadno realizovat, o čemž svědčí i fakt, že ho dnes využívají architektonické a projekční kanceláře doma i v zahraničí.

„Chtěl jsem systém, který dokáže najednou řešit, faktury, docházku, cash flow a Navigo3 to vše splnil. Svůj čas pak můžu věnovat navrhování,“ říká architekt Adam Rujbr.

Systém se dokáže hravě vypořádat i s přeshraničními kancelářemi. Je totiž legislativně nezávislý, a navíc jeho fungování je mnohojazyčné a multi-měnové. Částky jsou zde uloženy v různých měnách a samotný software si hlídá aktuální kurzy.

Výhodou také je, že systém se neustále vyvíjí a aktualizuje.

„Jsme rádi za jakékoliv podněty od našich uživatelů, které pak vyhodnotíme a do softwaru je zařadíme. Uživatelé se tak mohou poučit z chyb ostatních,“ uzavírá Humlíček.

Podívejte se také:

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

TV Architect na Slovensku

TV Architect na Slovensku

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl