ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Architektura a urbanismus Města a urbanismus New Living Center v Bratislavě spojuje architekty, developery, designery i koncové zákazníky

New Living Center v Bratislavě spojuje architekty, developery, designery i koncové zákazníky

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
3 m 07 s / Autor: ProCeram Bratislava Popisek: New Living Center Bratislava

Po úspěchu New Living Center v pražských Stodůlkách bylo otevřeno další, tentokrát v Bratislavě. Jedná se o největší a nejmodernější centrum pro bydlení na Slovensku.

Před dvěma lety padlo rozhodnutí přenést koncept centra pro bydlení i do Bratislavy. Od roku 2018 tak funguje New Living Center Bratislava. Na ploše 5500 metrů čtverečních zájemci najdou inspiraci, kterou snadno přinesou do svých domovů. Jejím zdrojem jsou showroomy ve kterých najdete vše, co je nezbytné pro celkové vybavení nového bydlení nebo vylepšení toho stávajícího. Ať jsou to obklady, dlažby, sanitární technika, barvy, dveře, postele, kompletní nabídka nábytku do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice nebo dětského pokoje.

Místo setkávání odborníků

Budova koncentruje na jednom místě odborníky, značky, materiály i výsledné produkty. Je místem určeným pro setkávání architektů a designérů, ale také developerů, aby zde mohli společně diskutovat nejen o možnostech, které nabízí tento prostor.

V nabídce New Living Centra Bratislava jsou také umělecká díla, které krásně doplní "běžné" zařízení vašeho domova. K dispozici je vám také architektonické a zahradní studio.

Proškolený personál poradí s čímkoliv

V centru bydlení na Slovensku najdete například českého výrobce RAKO, ale i takové kapacity jako PamesaImprontaFMGRexFlorim a jiné. Kromě tradičních rozměrů obkladů a dlažeb lze zakoupit i velkoformáty až do rozměru 160×320 cm.
V nabídce existuje rovněž velké množství sanitární keramiky, techniky a celistvého vybavení koupelen. Vybrat si typ WC, umyvadla, sprchovacího koutu či vodovodní baterie je také bez problému.

Z předních výrobců, jejichž výrobky v Bratislavě najdete, uvádíme firmy JIKAHatriaLaufenKaldeweiHansgrohe či Riho. Koncový zákazník tak kromě vybraných produktů může na místě zakoupit potřebné technické příslušenství i stavební chemii, tedy lepidla, silikony, spárovací hmoty a jiné. Vzhledem k tomu, že podle použití obkladů a dlažeb je nezbytné zvolit správnou stavební chemii a potřebné příslušenství, je tady odborně školený personál, který vám se vším poradí.

Místí chloubou je prostor, který klientům nabídne možnosti úprav nejen zahrad, ale obecně exteriérů. Bez povšimnutí by neměla zůstat chytrá elektronika pro zahradní osvětlení, hudba nebo venkovní nábytek.

Podívejte se na video, v němž se o budově New Living Center v Bratislavě dozvíte víc.

nyv

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury
Nový díl

Osobnosti současné architektury

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2023 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl