ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... Jak investovat do nemovitostí v Dubaji? Český developer popisuje, jak funguje tamní realitní trh.

Jak investovat do nemovitostí v Dubaji? Český developer popisuje, jak funguje tamní realitní trh.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Jeden z největších developerských projektů na Moravě. Brněnská Nová Zbrojovka se mění v městskou čtvrť

zrušit

9 m 43 s

Společnost BRP Group je brněnská společnost, která se specializuje na projektování a realizace obytných budov, veřejných staveb i výrobních objektů. Společnost působí od roku 2012 v České republice a nyní se její portfolio rozrůstá i o zahraniční objekty. Oblibu si společnost našla například v Dubaji, kde nabízí komplexní služby na realitním trhu. S Denisem Karáskem, jednatelem společnosti BRP Group, jsme si povídali o tom, jak náročné je založit společnost v Dubaji, jak se v této lokalitě nakupují nemovitosti a jak zde celkově developerský trh funguje.

„V Dubaji mě neustále překvapuje využití moderních technologií, dynamika města a nabízené služby. Život zde vyhledávají ti, co chtějí žít komfortně v bezpečných podmínkách se servisem jako v hotelu,” říká Denis Karásek, jednatel společnosti BRP Group. 

Společnost BRP Group nabízí pro své klienty komplexní služby správy nemovitosti v Dubaji, a to v těch nejvyhledávanějších lokalitách. Zájemcům poskytují řešení celé investice od koupě nemovitosti přes poradenské služby až po následný pronájem včetně facility managementu. 

Aktuálně je velký zájem o menší investice, vetšinou je cílem klientů rekreace i pronájem v jednom, a to jak krátkodobý, tak dlouhodobý.

„Každá standardní nemovitost v Dubaji má parkovací místo, recepci, restauraci, obchod, bazén, saunu a další služby, které se platí podobným způsobem, jako u nás příspěvek do fondu nemovitostí. Nejedná se o příliš vysoké částky,” říká Denis Karásek.

Dubaj loni překonala letitý rekord v počtu realitních transakcí. Developerský trh je zde tak aktivní, že některé projekty o 500 bytových jednotkách se zde vyprodají za pouhé čtyři hodiny. Podle odborníků by i letos měla být situace velmi podobná.

Mohlo by vás zajímat

Architektura a development
3 m 45 s

Aktuální projekty společnosti BRP Group

BRP Group je brněnská společnost založená roku 2012. Specializací firmy je především projektování a realizace obytných budov, veřejných staveb i výrobních objektů. V nabídce služeb společnosti najdeme ale i právní služby a odborné studie. Mezi významné realizované projekty patří například Vila ED v Brně či Villa Bena.

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2023 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl