ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Nejnovější 100.000 diváků měsíčně sleduje naše TV! Podívejte se, jak vznikají oblíbené pořady...

100.000 diváků měsíčně sleduje naše TV! Podívejte se, jak vznikají oblíbené pořady...

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
2 m 56 s / 22. 11. 2019

Každý den se u nás objeví zajímavé společnosti, architekti, designéři i známé mediální tváře. Jedno mají společné - zájem o bydlení, architekturu a design a o to přinášet vám denně zajímavé novinky, technologické postupy a inspiraci.

Každý měsíc naše TV sleduje přes 100.000 diváků! Děkujeme!

Za každým pořadem stojí několik členů týmu, kteří se starají o to, aby se ty důležité informace dostaly k těm správným lidem - vám! Nejen jako poděkování za vaši přízeň vám poodhalíme, jak to u nás funguje a jak oblíbené pořady vznikají - celý proces natáčení a šíření pořadů shrnutý ve 3 minutách! Vítejte u nás v Living Media...

V rámci TV Architect můžete sledovat rozhovory s Osobnostmi současné architektury, ve kterých historik architektury Zdeněk Lukeš přivítal ve studiu např. architektku Evu Jiřičnou, Josefa Pleskota a mnoho dalších. Zdeněk Lukeš vám také představil již přes 50 architektonicky zajímavých budov v pořadu Skryté poklady architektury. V neposlední řadě můžete poznat smýšlení a práci architektů v pořadu Díla architektů.

Mezi dalšími moderátory Living Media najdete Míru Hejdu známého také z TV Nova, který je zároveň ředitelem společnosti. S odbornými společnostmi hledá zajímavá témata, produkty a nové materiály.

Dále Michala Jančaříka, kterému život přichystal nelehkou zkoušku a po zdravotních problémech skončil na invalidním vozíku. Na TVbydleni.cz dnes v pořadu Bydlení handicapovaných radí, jak se v takové situaci zachovat, jaké jsou nutné úpravy bydlení, ale také například jaké dotace lze čerpat. Pořad podpořila také zpěvačka Lucie Bílá, paralympionik Jiří Ježek nebo David Drahonínský.

Při stavbě a rekonstrukci Vám aktuálně v pořadu Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu poradí architekt Lukáš Janout, který nezapomene na žádný detail, předá vám své zkušenosti a poradí, čemu se vyvarovat a co naopak vyžadovat. S Lukášem jsme pro vás již v minulosti přichystali první sérii tohoto pořadu Stavba není sen - Stavba domu a současně připravujeme a můžete se těšit také na další série, které vám představí stavbu domu na klíč nebo výstavbu horského apartmánu.

Pokud vás stavba děsí a chcete spíš tip na nový byt, ten najdete v našem pořadu Developerské projekty. V něm pro vás mapujeme aktuální a plánované developerské projekty a věnujeme se nejen dispozicím bytu, ale i jeho okolí a občanské vybavenosti. To vše totiž ovlivňuje komfort vašeho nového bydlení!

Až si vyberete své nové bydlení, krásný interiér vám vykouzlí třeba naše designérka Lucie Volfová, která stojí za pořadem Jak bydlí designéři a přináší spoustu inspirace od návrhu prostoru přes nábytek až po nejmenší doplňky.

Dále u nás najdete ale i tipy na Nejzajímavější hotely, nebo třeba kam zajít Na kafe, kde vás kromě dobré kávy a zákusku potěší také designový interiér.

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect na Slovensku
Nový díl

TV Architect na Slovensku

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu