ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... „Synergie mezi diváky a klienty TV Bydlení a TV Architect, je něco, co extrémně dává smysl,“ říká Míra Hejda, generální ředitel Living Media.

„Synergie mezi diváky a klienty TV Bydlení a TV Architect, je něco, co extrémně dává smysl,“ říká Míra Hejda, generální ředitel Living Media.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Studio Identity Design (Dagmar Zvoníčková, Ivana Linderová)

zrušit

13 m 08 s

Míra Hejda je nejen známý moderátor, ale také generální ředitel společnosti Living Media, pod kterou spadají dvě internetové televize, a to TV Bydlení a TV Architect. Míru Hejdu zná mnoho diváků ze Snídaně s Novou a také z hudební televize Óčko, kde moderuje vlastní pořad Limuzína s Mírou Hejdou, málokdo ale ví, že už 15 let je také producentem televizních pořadů. V posledních letech se jeho produkce zabývá tématy, jako je bydlení, architektura a design.

Milníkem, který Míru Hejdu dostal k bydlení, byla stavba vlastního domu. „Bydlení, architektura i design byly vždy mojí zálibou, ale tolik jsem do toho odvětví neviděl. Vše změnila stavba mého vlastního domu. Až na konec jsem dovedl vyhodnotit, co byla ta podstata, co se mi architekt snažil celou dobu říct a tady jsem zjistil, že se tomu chci věnovat víc,“ říká Míra Hejda.

„Lidé mají tendenci stavět nové domy a řešit bydlení, ale málokdo do toho vidí a já chci tu inspiraci posunout v rámci televizních pořadů a v rámci edukace, aby se odkrylo zákulisí toho celého principu, který by klient, co chce hezky bydlet, měl znát,“ dodává Hejda.

TV Bydlení a TV Architect jsou dvě internetové televize, které díky svým pořadům ukazují jak odborníkům, tak široké veřejnosti nejnovější trendy na trhu a nové technologie. Propojenost obou televizí je velmi důležitá a jde ruku v ruce.

„Většina věcí, co děláme, je přizpůsobená jak tomu, kdo chce stavět, tak našim klientům, kteří se chtějí prezentovat. Potkávají se tady dva světy. Kdyby vznikaly věci, které nejsou řízené architekturou, vznikaly by tady stavby, jaké známe z 90. let. Koncový zákazník by měl pochopit, jaké jsou hlavní benefity architektury. Chceme vypíchnout chytrost a rozsah architektů a designerů. Pro nás je zajímavá i zpětná vazba developerů, kdy přímé napojení našich klientů velmi hezky funguje napříč propojením všech sektorů,“ říká Míra Hejda.

Jeden ze stěžejních pořadů televize TV Bydlení je seriál Stavba není sen. První díl se zabýval stavbou domu, druhý rekonstrukcí starého pražského bytu, třetí řada byla o vzniku horského apartmánu na Šumavě a aktuální čtvrtá řada seriálu ukazuje stavbu krkonošského resortu. TV Bydlení přináší pravidelně i další menší seriály. Velmi zajímavá je také série o investování do nemovitostí, která lidem radí, jak nejlépe zhodnotit své úspory určené na bydlení.

„Hodně projektů děláme seriálovou formou, abychom obsáhli celý příběh, propojili zajímavé věci, ukázali záměr investora a jdeme více do hloubky,“ říká Hejda.

TV Architect se zase zaměřuje na pořady o architektuře či historii. Příkladem je pořad Skryté poklady architektury se Zdeňkem Lukešem či Chátrající skvosty. 

„K nám do televize přicházejí i firmy, které mají nové věci a lidi o nich neví, jedná se jak o architekty, developerské projekty, investiční bydlení, inteligentní domácnost, designový materiál a další. To vše se snažíme ukázat v našich příbězích,“ říká Hejda.

Obě televize a zároveň i ikonické studio sídlí v Praze – Stodůlkách v New Living Center. Zde klienti, ať už koncoví zákazníci, či architekti, designéři, nebo developeři najdou vše pro bydlení i kompletní servis a výběr materiálů pro stavbu developerských projektů.

Mohlo by vás zajímat z TVbydleni.cz:

Další díly pořadu „TV Architect představuje“ můžete vidět ZDE

Doporučené pořady

TV Architect na Slovensku
Nový díl

TV Architect na Slovensku

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu