ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architekti a firmy Architekti Chybik + Kristof Architects & Urban Designers

Profil: Chybik + Kristof Architects & Urban Designers

Architekti Ondřej Chybík a Michal Krištof založili architektonickou kancelář Chybik+Kristof Architects & Urban Designers v roce 2010 a už o tři roky později zvítězili ve veřejné soutěži na pavilon České republiky na světové výstavě EXPO v Miláně. Kancelář spolupracuje s více než 50 mezinárodními členy týmu z našich kanceláří v Praze, Brně a Bratislavě. Jejich cílem je překlenout propast mezi soukromým a veřejným prostorem a překročit generační i společenskou sféru. S přihlédnutím k místním historiím a specifikům životního prostředí pracuje studio v oblastech architektury, urbanismu, výzkumu, vzdělávání a na široké škále projektů, od rozvoje měst po veřejné a soukromé budovy.

číst více
 1. Pořady
 2. Články
 3. Popis
 4. Kontakt
 1. Ondřej Chybík

  Ondřej Chybík vystudoval architekturu a městský design na VUT v Brně v České republice, na TU Graz v Rakousku a na ETH Curych ve Švýcarsku. Jeho práce byly vystaveny v MoMA NYC v rámci výstavy Nerovnoměrný růst. Pracoval ve vídeňském studiu PPAG. Vyučoval na Fakultě architektury VUT v Brně a byl kritikem hostem na Fakultě architektury Slovenské technické univerzity v Bratislavě, na Fakultě umění a architektury v Liberci v České republice a na Politecnico di Milán, Itálie. Byl součástí mezinárodních porot architektonických soutěží nebo národních cen architektury na Slovensku a v České republice.

  Michal Krištof

  Michal Krištof vystudoval architekturu a městský design na VUT v Brně v České republice a na Sint-Lucas v belgickém Gentu. Pracoval se společností Bjarke Ingels Group v dánské Kodani. Vyučoval na Fakultě architektury VUT v Brně a byl kritikem hostem na Akademii výtvarných umění v Bratislavě na Slovensku, na Cornell University v USA a na Politecnico di Milano v Itálii. Byl součástí mezinárodních porot architektonických soutěží nebo národních cen architektury na Slovensku a v České republice. Spolu se studiem získal řadu ocenění, včetně AR Design Vanguard 2019.


Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu