ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architekti a firmy Developeři a investiční skupiny AFI Europe
Přeskočit reklamu
x

Profil: AFI Europe

Společnost AFI Europe je přední developerská a investiční společnost působící ve střední a východní Evropě se zaměřením na rozvoj rozsáhlých komerčních a rezidenčních projektů.

číst více
 1. Pořady
 2. Články
 3. Popis
 4. Profil Dorona Kleina
 1. Portfolio společnosti se skládá z nákupních center a maloobchodních nemovitostí, obchodních parků a kancelářských komplexů, logistického a lehkého průmyslu, rozsáhlého obytného a smíšeného užívání, jakož i obytných nemovitostí s výnosem. Tyto projekty a nemovitosti se nacházejí v Bulharsku, České republice, Německu, Maďarsku, Lotyšsku, Polsku, Rumunsku a Srbsku

  Společnost AFI Europe využívá kombinace svých získaných zkušeností a potenciálu dalšího růstu prostřednictvím rozvoje dalších projektů. Kladem společnosti je existence multidisciplinárních týmů vysoce kvalifikovaných odborníků a jejich schopnost získat a udržet si renomované a zkušené nájemníky, včetně významných nadnárodních korporací a maloobchodníků, kteří jsou hlavním pilířem úspěchu společnosti AFI Europe.

  Díky hlubokým znalostem trhu s nemovitostmi a znalostem daného obchodního prostředí společnost AFI Europe zvládá všechny aspekty procesu vývoje projektu od počátku až po dokončení:

  • Identifikace a vyhodnocení příležitostí
  • získání půdy
  • design koncepce
  • kompletní projektové plánování
  • rozpočtování a fázování
  • získání regulačních povolení
  • přilákat bankovní financování pro rozvoj projektů
  • vedení stavby
  • in-house marketing a prodejní operace
  • profesionální řízení projektů
  • správa majetku s přidanou hodnotou
 2. Doron Klein

  Doron KleinVystudoval University of New York v Praze. Je výkonným ředitelem společnosti AFI Europe. Ve funkci nahradil Davida Haye, který nyní řídí aktivity AFI Europe v Rumunsku. Doron Klein má na starosti veškeré aktivity AFI Europe v České republice, které se soustředí především na stávající rezidenční, kancelářské, logistické a maloobchodní portfolio projektů. Kromě české pobočky bude Doron Klein zodpovídat také za aktivity společnosti v Německu.

  Doron Klein působí v realitní oblasti od roku 2005. V AFI Europe pracuje od roku 2008, kdy zde začínal jako vedoucí Asset ManagementuBusiness Developmentu pro celý středoevropský region. Byl zodpovědný za identifikaci a rozvíjení obchodních příležitostí, připravoval obchodní plány a marketingové strategie, které se svým týmem následně také realizoval.


Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu