ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Kategorie Development a stavby AFI prodává rodinné byty. Projekt Tulipa Třebešín nabízí kvalitní prostory pro bydlení a relaxaci

AFI prodává rodinné byty. Projekt Tulipa Třebešín nabízí kvalitní prostory pro bydlení a relaxaci

AFI prodává rodinné byty. Projekt Tulipa Třebešín nabízí kvalitní prostory pro bydlení a relaxaci
11. 7. 2019 / Autor: Crest Communications Popisek: Viladomy Tulipa Třebešín

Developer AFI EUROPE prodává rodinné byty v dispozicích od 3+kk do 4+kk. Je to v rámci konceptu prémiového bydlení ve viladomech, jež mají vzniknout jako součást rezidenčního projektu Tulipa Třebešín v Praze 3 – Strašnicích. Konkrétně půjde o pět viladomů se třemi nadzemními podlažími, které budou tvořit přechod mezi novými bytovými domy a původní vilovou zástavbou v ulici Na Třebešíně. V nabídce je 25 velkometrážních bytů o výměře od 90 do 120 m2, které by měly splnit nároky i velmi náročných klientů. Výstavba již byla zahájena, předpokládaný termín dokončení je v závěru příštího roku.

Tulipa Třebešín je v zásadě nová městská čtvrť, která nahradila bývalý brownfield a svou soudobou koncepcí dotvořila tuto převážně rezidenční lokalitu. Proto není překvapením, že se těší velkému zájmu nových obyvatel a především velké oblibě u mladých rodin s dětmi. Kromě standardních bytů jsme proto zájemcům chtěli nabídnout také exkluzivnější koncept, který bude přirozeným pokračováním původní vilové zástavby. Větší dispozice bytu ocení nejen děti, ale především jejich rodiče, kteří v Tulipě Třebešín naleznou potřebné zázemí včetně mateřské školy. Součástí každého bytu bude prostorná terasa. Parkování je řešeno formou garáží v suterénu jednotlivých viladomů,“ komentuje Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI EUROPE.

Společná zahrada pro obyvatele domu

K domu náleží i prostor společné zahrady, kde si mohou obyvatelé vychutnat chvíle klidu i relaxace nebo přátelská sousedská setkání.

„Výjimečné vybavení bytů je koncipováno s velkým důrazem na kvalitu materiálů, v nichž se odráží moderní životní styl. Komfort a elegance vybraného designu podlah, obkladů a dlažeb, koupelnových a dalších zařizovacích předmětů i celkového vybavení domů velmi příjemně překvapí a uspokojí vysoké nároky. Vlastní garáž v domě je samozřejmostí. Použité materiály respektují požadavky funkčního moderního bydlení. Domy jsou provedeny v energetickém standardu B,“ píše se na webu byty.trebesin.cz.

Tulipa Třebešín je velký rezidenční projekt, jehož realizaci tvoří několik etap. První fáze byla dokončena v lednu 2017 a aktuálně vzniká již třetí a čtvrtá fáze. Po svém kompletním dokončení bude projekt čítat kolem 750 bytů. Jeho součástí je také mateřská škola s kapacitou 60 dětí, která funguje od září loňského roku, a v neposlední řadě komerční jednotky a zelené plochy.

Tulipa Třebešín se nachází v širším centru Prahy u autobusové zastávky Třebešín cca 5 minut jízdy od stanice metra A Želivského. Nedaleko leží Malešický park, který prošel v posledních letech revitalizací, takže nyní nabízí jedinečný prostor pro sportovní vyžití a další volnočasové aktivity. Nedaleko je také obchodní centrum Atrium Flora se 130 obchody a multikinem, Olšanská poliklinika a řada restaurací i obchůdků pro drobné nákupy.

Malešický park bez bariér

Malešický park je největší veřejný park na území městské části Praha 10. Rozkládá se v Malešicích mezi ulicemi Malešická, U krbu, Cerhenická a Bydžovského. Park se nachází na Malešickém hřbetě, má 9 hektarů a nachází se v nadmořské výšce 265 metrů. Na severu sousedí s Malešickým lesem. Je ve správě Městské části Praha 10.

Malešický park je v celopražském měřítku unikátní tím, že jeho významná část je po rekonstrukci z let 2011–2013 bezbariérová. Nalézají se zde kolotoče, houpačky a další prvky, které mohou využít vozíčkáři včetně dětí.

nyv

Doporučené pořady

TV Architect v regionech
Nový díl

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect na Slovensku

TV Architect na Slovensku

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl