ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Development a stavby AFI prodává rodinné byty. Projekt Tulipa Třebešín nabízí kvalitní prostory pro bydlení a relaxaci

AFI prodává rodinné byty. Projekt Tulipa Třebešín nabízí kvalitní prostory pro bydlení a relaxaci

AFI prodává rodinné byty. Projekt Tulipa Třebešín nabízí kvalitní prostory pro bydlení a relaxaci
11. 7. 2019 / Autor: Crest Communications Popisek: Viladomy Tulipa Třebešín

Developer AFI EUROPE prodává rodinné byty v dispozicích od 3+kk do 4+kk. Je to v rámci konceptu prémiového bydlení ve viladomech, jež mají vzniknout jako součást rezidenčního projektu Tulipa Třebešín v Praze 3 – Strašnicích. Konkrétně půjde o pět viladomů se třemi nadzemními podlažími, které budou tvořit přechod mezi novými bytovými domy a původní vilovou zástavbou v ulici Na Třebešíně. V nabídce je 25 velkometrážních bytů o výměře od 90 do 120 m2, které by měly splnit nároky i velmi náročných klientů. Výstavba již byla zahájena, předpokládaný termín dokončení je v závěru příštího roku.

Tulipa Třebešín je v zásadě nová městská čtvrť, která nahradila bývalý brownfield a svou soudobou koncepcí dotvořila tuto převážně rezidenční lokalitu. Proto není překvapením, že se těší velkému zájmu nových obyvatel a především velké oblibě u mladých rodin s dětmi. Kromě standardních bytů jsme proto zájemcům chtěli nabídnout také exkluzivnější koncept, který bude přirozeným pokračováním původní vilové zástavby. Větší dispozice bytu ocení nejen děti, ale především jejich rodiče, kteří v Tulipě Třebešín naleznou potřebné zázemí včetně mateřské školy. Součástí každého bytu bude prostorná terasa. Parkování je řešeno formou garáží v suterénu jednotlivých viladomů,“ komentuje Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI EUROPE.

Společná zahrada pro obyvatele domu

K domu náleží i prostor společné zahrady, kde si mohou obyvatelé vychutnat chvíle klidu i relaxace nebo přátelská sousedská setkání.

„Výjimečné vybavení bytů je koncipováno s velkým důrazem na kvalitu materiálů, v nichž se odráží moderní životní styl. Komfort a elegance vybraného designu podlah, obkladů a dlažeb, koupelnových a dalších zařizovacích předmětů i celkového vybavení domů velmi příjemně překvapí a uspokojí vysoké nároky. Vlastní garáž v domě je samozřejmostí. Použité materiály respektují požadavky funkčního moderního bydlení. Domy jsou provedeny v energetickém standardu B,“ píše se na webu byty.trebesin.cz.

Tulipa Třebešín je velký rezidenční projekt, jehož realizaci tvoří několik etap. První fáze byla dokončena v lednu 2017 a aktuálně vzniká již třetí a čtvrtá fáze. Po svém kompletním dokončení bude projekt čítat kolem 750 bytů. Jeho součástí je také mateřská škola s kapacitou 60 dětí, která funguje od září loňského roku, a v neposlední řadě komerční jednotky a zelené plochy.

Tulipa Třebešín se nachází v širším centru Prahy u autobusové zastávky Třebešín cca 5 minut jízdy od stanice metra A Želivského. Nedaleko leží Malešický park, který prošel v posledních letech revitalizací, takže nyní nabízí jedinečný prostor pro sportovní vyžití a další volnočasové aktivity. Nedaleko je také obchodní centrum Atrium Flora se 130 obchody a multikinem, Olšanská poliklinika a řada restaurací i obchůdků pro drobné nákupy.

Malešický park bez bariér

Malešický park je největší veřejný park na území městské části Praha 10. Rozkládá se v Malešicích mezi ulicemi Malešická, U krbu, Cerhenická a Bydžovského. Park se nachází na Malešickém hřbetě, má 9 hektarů a nachází se v nadmořské výšce 265 metrů. Na severu sousedí s Malešickým lesem. Je ve správě Městské části Praha 10.

Malešický park je v celopražském měřítku unikátní tím, že jeho významná část je po rekonstrukci z let 2011–2013 bezbariérová. Nalézají se zde kolotoče, houpačky a další prvky, které mohou využít vozíčkáři včetně dětí.

nyv

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu