Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Nájemní byty v nově budované čtvrti na Praze 9 nabídnou příjemné bydlení v atraktivní lokalitě

Nájemní byty v nově budované čtvrti na Praze 9 nabídnou příjemné bydlení v atraktivní lokalitě

Nájemní byty v nově budované čtvrti na Praze 9 nabídnou příjemné bydlení v atraktivní lokalitě
7. 1. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: AFI Europe

Rozsáhlý projekt AFI City vzniká na území bývalého průmyslového areálu ČKD Slévárny a Moury v pražských Vysočanech. V současnosti je již kompletně dokončeno a prodáno šest domů s byty do vlastnictví. Aktuálně byla zahájena výstavba už třetího projektu, který nabídne 320 nájemních apartmánů v dispozicích od 1+kk do 3+kk. Předpokládaný termín dokončení stavby je v 1. čtvrtletí 2023.

Developerská společnost AFI Europe tak pokračuje v přesunu do sektoru nájemního bydlení.

„Většina apartmánů bude mít balkon či lodžii, v přízemí pak předzahrádku. Některé chceme nabídnout částečně vybavené a podle odezvy klientů zvolíme další postup. Domníváme se, že zařízené jednotky by mohly oslovit především svobodné lidi anebo mladé rodiny, kterým se tak velmi zjednoduší proces stěhování,“ komentuje Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe.

Součástí bytového domu budou i prostory s obchody, kavárna, prádelna, čistírna a další doplňkové služby. V podzemním parkovišti pak obyvatelé naleznou spoustu parkovacích míst. Developer se snaží i o revitalizaci okolí, tak aby zde obyvatelé nalezli potřebný klid k relaxaci. Vznikl tady proto také park s dětským hřištěm a promenádou. Do budoucna se počítá i se stavbou mateřské školky a restaurace.

Revitalizace 15hektrarového pozemku celkově počítá se vznikem kanceláří, obchodů, ubytování i bytových prostor.  AFI City je navržena jako samostatná čtvrť. Dominantou lokality je výšková kancelářská budova AFI City 1. Měří 75 metrů.

 Psali jsme také:

První kancelářská budova v areálu AFI City na Vysočanech je zkolaudována

Společnost AFI Europe digitalizuje kancelářská centra. Nájemcům nabídne mobilní aplikaci

Projekt BLOCK B je v rukách AFI Europe. Slibuje moderní prostory pro bydlení a práci

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl