Odebírat novinky
Úvod Architektura a urbanismus Urbanismus Urban Residence na Slovensku je budoucností bydlení

Urban Residence na Slovensku je budoucností bydlení

Urban Residence na Slovensku je budoucností bydlení
Autor: TREND Reality Popisek: Urban Residence

Koncept apartmánového bydlení přináší obyvatelům moderní služby spojené s údržbou bytu, ale i úklid nebo prádelnu. Moderní detaily jako otevírání garáže přečtením poznávacích značek představují úplně nový standard. Bydlení v centru města s mnoha výhodami. Vše důležité pro práci, zábavu, odpočinek a sport je od Urban Residence dostupné ve vzdálenosti vhodné pro pěší procházku nebo krátkou jízdu na kole. 

V širším centru za Račianským mýtem rostou tři bytové domy projektu Urban Residence. Prvních dvě stě deset bytů a apartmánů bude zkolaudováno již v tomto roce. 

Lucemburský investor

Jedinečný rezidenční projekt městského bydlení společnosti Lucron Group se zázemím lucemburského investora a mezinárodních zkušeností nabízí kvalitní vybavení bytů, dostatek parkovacích stání (i veřejných), obchody a služby a park ve vnitrobloku o rozloze až šest tisíc metrů čtverečních. Obyvatelé Urban Residence chtějí být co nejblíže k centru dění, aby si mohli naplno užít vše, co město nabízí - tedy nejen kulturu, obchodní centra či služby, ale i zóny relaxace u domu a blízkost přírody. V projektu vznikne drogerie, lékárna, ambulance praktického lékaře a desítka provozů, včetně kaváren, restaurace či bistra a obchodu s čerstvými gastro produkty.

Hlavní ideou při navrhování bytů byla správná dispozice, tedy prostorný a funkční byt bez nevyužitých prostor. Byty v Urban Residence jsou kompaktní, v obývacím pokoji je vysoké francouzské okno, což umožňuje dobré prosvětlení během dne. Výhodou každého bytu je prostorný balkon. Kvalitní vybavení činí z bytů a apartmánů lepší místo pro život. V ceně jsou proto již zahrnuty špičkové výrobky od renomovaných dodavatelů jako například protipožární bezpečnostní vstupní dveře, kvalitní plastová okna, designové interiérové ​​dveře, velkoformátové parkety, designové koupelny, dlažby a sanita. Samostatnou kapitolou jsou služby. 

Efektivnější spolupráce

Správcem Urban Residence je sesterská společnost Lucronu Bytrex, která vznikla s cílem efektivněji zastřešovat spolupráci obyvatel, developera, stavebníka a správce „pod jednou střechou“. Po celý rok jsou obyvatelům k dispozici služby, které využívají a platí pouze tehdy, když je potřebují. Může to být například úklid, praní, různé drobné opravy. Jídlo z restaurace a potraviny si lze objednat až ke dveřím.

Investor projektu Urban Residence má za sebou už pár zdařilých projektů moderního bydlení. Lucron Group stojí například za bratislavskými obytnými domy Eden Park, Jaskový radem, Malými Krasňany nebo trnavským Arbor Parkem

Domy do finální podoby dovedlo studio Compass Architekti, které má za sebou například i populární bydlení Slunečnice nebo nedaleký Ahoj Park. Záměrem architektů bylo přinést do projektu novou městskou vybavenost a oživit veřejný prostor i na druhé straně Račianské ulice. 

Uvnitř Urban Residence navrhli velkorysý park, který spolu s živým partnerem z Račianské ulice vytvoří příjemné městské prostředí. Standardem je bezbariérovost a pohodlná přístupnost. Přechodné pasáže propojují Račianskou ulici s vnitroblokem. Vedle městské třídě vznikne i nová cyklostezka a tam, kde je nyní šedý plot, budou nové chodníky.

nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu