Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Stempel & Tesař architekti představují své rodinné domy, Jasanský je fotil

Stempel & Tesař architekti představují své rodinné domy, Jasanský je fotil

Stempel & Tesař architekti představují své rodinné domy, Jasanský je fotil
6. 2. 2019 / Autor: Stempel & Tesař architekti Popisek: Obálka knihy Rodinné domy

Dva renomovaní čeští architekti Ján Stempel a Jan Jakub Tesař z ateliéru Stempel & Tesař architekti prezentují svou tvorbu rodinných domů. Publikace reflektuje tuto specifickou architektonickou disciplínu v podání Stempela a Tesaře za posledních deset let. Autorem fotografií je fotograf Lukáš Jasanský.

Výběr rodinných domů z desetileté tvorby studia Stempel & Tesař architekti v unikátních záběrech předního českého fotografa, nabízí netradiční ucelený fotografický dokument. Realizované stavby zasazuje do vztahů s okolím a odhaluje v nepříznivém počasí bez pozlátka slunných dnů a bohaté zeleně, a to vše v patině času. Knihou se táhne nit komentářů od osobností z oboru architektura a její teorie, hodnotící rukopis autorů staveb či stavby samotné. Nechte se unést moderní architekturou v melancholické náladě české krajiny objektivem Lukáše Jasanského. Kniha vyšla v nakladatelství Karel Kerlický - Kant 2018.

 

nyv

Psali jsme také:

Profil: Stempel Tesař architekti

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu