CZ
  • EN
Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Stempel & Tesař architekti představují své rodinné domy, Jasanský je fotil

Stempel & Tesař architekti představují své rodinné domy, Jasanský je fotil

Stempel & Tesař architekti představují své rodinné domy, Jasanský je fotil
6. 2. 2019 / Autor: Stempel & Tesař architekti Popisek: Obálka knihy Rodinné domy
Stempel & Tesař architekti představují své rodinné domy, Jasanský je fotil

Dva renomovaní čeští architekti Ján Stempel a Jan Jakub Tesař z ateliéru Stempel & Tesař architekti prezentují svou tvorbu rodinných domů. Publikace reflektuje tuto specifickou architektonickou disciplínu v podání Stempela a Tesaře za posledních deset let. Autorem fotografií je fotograf Lukáš Jasanský.

Výběr rodinných domů z desetileté tvorby studia Stempel & Tesař architekti v unikátních záběrech předního českého fotografa, nabízí netradiční ucelený fotografický dokument. Realizované stavby zasazuje do vztahů s okolím a odhaluje v nepříznivém počasí bez pozlátka slunných dnů a bohaté zeleně, a to vše v patině času. Knihou se táhne nit komentářů od osobností z oboru architektura a její teorie, hodnotící rukopis autorů staveb či stavby samotné. Nechte se unést moderní architekturou v melancholické náladě české krajiny objektivem Lukáše Jasanského. Kniha vyšla v nakladatelství Karel Kerlický - Kant 2018.

 

nyv

Psali jsme také:

Profil: Stempel Tesař architekti

Partneři

Odborní partneři

Mediální partneři

Kanály

Hledáte inspiraci na bydlení?

Chcete vědět, co se staví ve Vaší lokalitě a proč? TV Architect Vám přináší zpravodajství o plánování staveb a architektuře v ČR. Jsme kombinace online televizního kanálu, kterým proudí rozhovory s předními světovými i tuzemskými architekty a videa o nejzajímavějších projektech.
© 2019 TV Architect s.r.o. - Spojujeme svět architektury
Vytvořeno v Beneš & Michl