Odebírat novinky
Úvod Veřejný sektor Průmyslové zóny Společnost Redside koupila industriální park v Trenčíně

Společnost Redside koupila industriální park v Trenčíně

Společnost Redside koupila industriální park v Trenčíně
7. 1. 2019 / Autor: Redside Popisek: Industriální park Trenčín

Česká investiční společnost Redside koupila od firmy AU Optronics Slovakia industriální park v Trenčíně. Za průmyslový areál zaplatila téměř devadesát milionů eur (přibližně 2,3 miliardy Kč). Jde tak o největší transakci průmyslových nemovitostí v loňském roce na Slovensku, uvedla společnost Redside v tiskové zprávě.

Centrum automobilového průmyslu

Industriální park Trenčín má rozlohu sto dvacet tisíc metrů čtverečních. Leží u dálnice D1 v západním Slovensku, které je centrem automobilového průmyslu.

Současně s akvizicí oznámila společnost Redside vznik nového realitního podfondu, zaměřeného právě na průmyslové a logistické nemovitosti v regionu střední a východní Evropy. Industriální park Trenčín do nového realitního podfondu patří.

Profesionální správa fondů

Investiční společnost Redside poskytuje služby v profesionální správě fondů pro instituce a individuální investory. Ve svých pěti fondech spravuje aktiva za více než pět set milionů eur (přibližně 12,8 miliardy Kč). V Česku vlastní například obchodní centra v Českých Budějovicích, Hradci Králové, či Znojmě nebo pražská kancelářská centra Panorama Business Center a Smíchov Gate.

čtk, nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl