ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Architektura a urbanismus Města a urbanismus Revoluce v kupování bytů, společnost Trigema nabízí elektronické vyřízení formalit

Revoluce v kupování bytů, společnost Trigema nabízí elektronické vyřízení formalit

Revoluce v kupování bytů, společnost Trigema nabízí elektronické vyřízení formalit
6. 2. 2019 / Autor: zdroj Trigema Popisek: Vizualizace bytového domu od společnosti Trigema

Každý, kdo si bude chtít koupit nový byt, nebude už muset vyřizovat vše osobně. Postačí, když si smluvní a další podmínky sjedná prostřednictvím on-line rezervace bytu. Prvním projektem, který to umožňuje, je CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice developerské společnosti Trigema.

 

Doteď bylo v případě zájmu o nový byt třeba, aby si zájemce domluvil s prodejcem osobní schůzku a zpravidla do tří dnů uhradil buď na místě, nebo bankovním převodem rezervační poplatek. Od nynějška lze však rezervační smlouvu uzavřít také prostřednictvím on-line formuláře, který poptávající nalezne přímo na webových stránkách příslušného projektu.

Rezervační formulář

Rezervační formulář, jenž nyní poprvé umožňuje zajistit celý proces jen elektronicky, lze nalézt na stránkách bytového projektu NMN@Holešovice. Zde ještě aktuálně zbývá prodat okolo deseti volných bytů. Výstavba tohoto projektu probíhá v Praze Holešovicích v ulici Na Maninách a bude dokončena v průběhu tohoto léta. Majitelé jednotlivých bytů by se sem měli nastěhovat do konce letošního roku.

„Od možnosti uzavřít rezervační smlouvu elektronicky si slibujeme zjednodušení celé administrativy a zároveň další možnost, jak s námi může klient celý proces nákupu nové nemovitosti zrealizovat. Jsme si zároveň vědomi, že tento nástroj nebude nejspíše určený pro hlavní proud poptávky po novém bydlení. Díky komunikaci o potřebách našich klientů však nacházíme příležitost k uplatnění e-rezervace u drobných či institucionálních investorů. Tato možnost online rezervace, která je nestranná a transparentní, bude důležitá zejména ve fázi spuštění prodeje nového developerského projektu, kdy o koupi žádané jednotky často rozhodují jen vteřiny. Předpokládáme, že v budoucnosti bude elektronickou rezervaci nabízet většina zavedených developerů, kteří na trhu působí,“ říká Petr Pospíšil, obchodní ředitel společnosti Trigema.

Potvrzení celé transakce

Ještě předtím, než zájemce uzavře rezervační smlouvu na vytipovaný byt, musí se seznámit s informacemi na ochranu spotřebitele, postupem pro uzavírání rezervační smlouvy a průběhem celé transakce. Samotná rezervační smlouva nabývá účinnosti od momentu provedení platby rezervačního poplatku. Poté klientovi bude e-mailem zasláno potvrzení celé transakce. V následující pracovní den dojde k osobnímu telefonickému kontaktu s prodejcem s cílem on-line rezervaci ověřit. Detailní informace o možnostech a procesu elektronické rezervace naleznete na adrese https://www.nmn-byty.cz/postup-koupe/postup-koupe-2018/?section=erezervace.

nyv

Psali jsme také: 

Profil: Trigema

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu