Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Kladenská ulice Generála Klapálka je neprůjezdná

Kladenská ulice Generála Klapálka je neprůjezdná

Kladenská ulice Generála Klapálka je neprůjezdná
2. 4. 2019 / Autor: Wikimedia commons/ Miaow Miaow Popisek: Ulice Generála Klapálka, Kladno

Řidiči v Kladně od 01.04. 2019 neprojedou ulicí Generála Klapálka v centru města. Už je naopak otevřená část ulice Milady Horákové, a to v úseku vymezeném Unhošťskou a Dlouhou ulicí. V obou případech jde o krajské silnice. Ve městě je nyní i řada dalších uzavírek.

Středočeské hejtmanství už loni zahájilo rozsáhlou opravu průtahu Kladnem za celkem více než sto milionů korun. Jde o silnici II/118. „Tento projekt obsahuje rekonstrukci téměř celé komunikace II/118 v intravilánu města Kladno, tudíž jeho předmětem jsou komunikace: Milady Horákové, Železničářů, Kročehlavská, Gen. Klapálka a Dukelských hrdinů," uvedla mluvčí Středočeského kraje Barbora Tlučhořová.

Další opravy a uzavírky

Ulice Generála Klapálka by měla být opět průjezdná v polovině července, na konci září by pak měla být hotova Kročehlavská ulice.

V Kladně také pokračuje oprava krajské silnice v Doberské ulici, hotovo by mělo být letos v létě. Letos je dle mluvčí kraje v plánu například i oprava silnice mezi Kladnem a obcí Libušín.

Až do listopadu je rovněž uzavřená výpadovka z Kladna v Kročehlavské kvůli demolici a stavbě mostu. V tomto případě jde o investici Ředitelství silnic a dálnic ČR.

red

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu