Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Hlasujte v mezinárodní soutěži Národní ceny za studentský design 2019

Hlasujte v mezinárodní soutěži Národní ceny za studentský design 2019

Hlasujte v mezinárodní soutěži Národní ceny za studentský design 2019
7. 10. 2019 / Autor: Romana Landová. Hlasování se může zúčastnit i veřejnost. Foto: designcabinet.cz

Právě probíhá online veřejné hlasování v mezinárodní soutěži Národní ceny za studentský design, které končí o půlnoci z 9. na 10. října. Bezplatně hlasovat můžete až pro 21 prací. Vyhlášení výsledků proběhne 14. listopadu v kreativním prostoru plzeňského DEPO2015.

Do půlnoci 9. října 2019 (z 9. na 10. října) probíhá online veřejné hlasování v mezinárodní soutěži Národní ceny za studentský design. V letošním roce můžete hlasovat prostřednictvím hlasovací platformy D21, čímž nebude možné hlasování zmanipulovat. Stačí přejít na tyto webové stránky, zadat telefonní číslo a podobně jako tomu je při internetovém bankovnictví následně vložit ověřovací kód, který vám přijde prostřednictvím SMS zprávy. Hlasování v soutěži je bezplatné a jeho cílem je, aby soutěžní práce vidělo co největší množství laické i odborné veřejnosti. Uvedené telefonní číslo je anonymní a hlas lze udělit až 21 pracím.

Slavnostní vyhlášení výsledků pak proběhne 14. listopadu 2019 v kreativním prostoru plzeňského DEPO2015, stejně jako výstava oceněných a vybraných nominovaných prací Nový (z)boží!, která se posléze přesune na Fakultu architektury v Praze. Tam bude návštěvníkům přístupná od 26. listopadu do 6. prosince. Autoři vybraných prací se kromě toho mohou těšit na finanční odměny, nabídky stáží a hmotné ceny.

Propojuje studenty s průmyslem

Soutěž Národní ceny za studentský design se snaží pomoci studentům designu při vstupu do praxe, zároveň propojuje školy a studenty s průmyslem, výrobními, produkčními a obchodními společnostmi a firmami. Soutěžní práce jsou z nejširšího spektra designu: produktový design (nábytek pro interiéry), industriální design (nářadí, zdravotnická technika), užité umění, umělecké řemeslo či artdesign (textilní a oděvní design). Je určená pro všechny typy škol věnujících se designu, uměleckých řemesel a výtvarného umění. Vypisuje ji Design Cabinet CZ, s. k., Nadace SUTNAR – Nadace Radoslava a Elaine Sutnarových a DEPO2015.

Psali jsme také:

Chybik+Kristof získali mezinárodní ocenění Design Vanguard 2019

Projekty finalistů soutěže Young Architect Award budou vystaveny v Národním technickém muzeu

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl