Odebírat novinky
Úvod Architektura a urbanismus Urbanismus HB Reavis v Bratislavě pokračuje s rekonstrukcí ulice Mlýnské nivy

HB Reavis v Bratislavě pokračuje s rekonstrukcí ulice Mlýnské nivy

HB Reavis v Bratislavě pokračuje s rekonstrukcí ulice Mlýnské nivy
14. 1. 2019 / Autor: Viera Hebertová/ Pravda Popisek: Ulice Mlynské nivy

Z důvodu rekonstrukce části ulice Mlynské nivy v Bratislavě a práce na budování podzemního kruhového objezdu dojde od pondělí (14. 1.) ke snížení počtu jízdních pruhů. Uprostřed ulice zůstane průjezdný jeden pruh v každém směru. Tato změna nebude mít vliv na pohyb chodců.

V pondělí se developer HB Reavis pustí také do rekonstrukce chodníku na Svatoplukově ulici vedle staveniště nové autobusové stanice.

„Chodci budou moci bez problémů projít po druhé straně ulice vedle střední odborné škole," upřesnil investor. Zároveň otevírá část chodníku u Twin City Tower.

Chodník bude otevřen

Po dokončení zpevněné plochy a zeleně v tomto okolí, může otevřít chodník vedoucí podél ulice Mlynské nivy. „Lidé se tak pohodlně dostanou vedle projektu Twin City kolem náhradní autobusové stanice až po křižovatku s Košickou ulicí po nových chodnících," podotkl developer.

Společnost HB Reavis začala v květnu s celkovou rekonstrukcí ulice Mlynské nivy. Investor ji zrealizuje na vlastní náklady.

Nový bulvár by měl být k dispozici pro obyvatele i návštěvníky Bratislavy na podzim 2019. V roce 2020 by měl investor dokončit i výstavbu nové autobusové stanice na Mlynských nivách.

nyv

Psali jsme také: Zavřete bulvár Mlynské nivy, doporučuje developer

HB Reavis získal na novou autobusovou stanici v Bratislavě vysoký úvěr

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl