Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Developer AFI EUROPE slavil. Nový komplex AFI VOKOVICE je dokončen

Developer AFI EUROPE slavil. Nový komplex AFI VOKOVICE je dokončen

Developer AFI EUROPE slavil. Nový komplex AFI VOKOVICE je dokončen
4. 2. 2019 / Autor: AFI EUROPE Popisek: Budova AFI VOKOVICE

Developer AFI EUROPE oslavil dokončení kancelářského komplexu AFI Vokovice v Praze 6 na Evropské třídě. Demonstroval to slavnostním galavečerem za účasti obchodních partnerů a zástupců nájemců.

 

Hostitelem společenské akce byl Doron Klein, generální ředitel AFI EUROPE pro Českou republiku a Rumunsko, který v rámci večera převzal od společnosti Arcadis zelený certifikát LEED na nejvyšší úrovni Platinum. Dvě energeticky úsporné budovy s celkovou pronajímatelnou plochou šestnáct tisíc sedm set metrů čtverečních navrhlo studio DAM architekti a realizoval generální dodavatel Gemo. Aktuální obsazenost centra je osmdesát procent, přičemž nájemci jsou společnosti Eyelevel, EUC, Canadian Medical, Stibo Media, Lékárna Benu, Starbucks a Pizza Hut.

AFI EUROPE Czech Republic, dceřiná společnost skupiny Africa Israel Investments, je předním mezinárodním investorem a developerem v oblasti komerčních a bytových nemovitostí se zaměřením na realitní trhy střední a východní Evropy.

Projekty v České republice

AFI EUROPE Czech Republic působí v České republice od roku 1997, kde dokončila celou řadu úspěšných projektů: nákupní centra Palác Flora a AFI Palác Pardubice, rezidenční komplexy Korunní Dvůr, Tulipa Rokytka a Tulipa Modřanská rokle nebo logistický park D8 European Park. Na poli kancelářských nemovitostí AFI EUROPE Czech Republic dosud realizovala tři fáze administrativního centra Classic 7 Business Park, AFI Karlín a AFI Vokovice v Praze 6 - Veleslavíně. Aktuálně je ve výstavbě osmnáctipodlažní budova A v multifunkčním projektu AFI CITY ve Vysočanech na bývalém brownfieldu u stanice metra Kolbenova. Projekt zahrnuje nejen administrativní, ale i obchodní a rezidenční část. V procesu výstavby jsou také rezidenční projekty Tulipa Třebešín v Praze 3 a Tulipa City v Praze 9.

red

Psali jsme také:

Profilové video: AFI Europe

Nový komplex AFI Vokovice se otevírá veřejnosti

Jak staví v Praze izraelský developer? Podívejte se na video TV Architect

Vstupní lobby komplexu AFI Karlín zdobí skulptury ze skleněných bublin

TV Architect pro Vás také připravuje exkluzivní rozhovory s členy architektonické kanceláře DAM architekti. Uvidíte již brzy.

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl