CZ
  • EN
Odebírat novinky
Úvod Revitalizace a rekonstrukce Historické budovy Vlajkový obchod 'Comme Moi' v Šanghaji od Neri&Hu

Vlajkový obchod 'Comme Moi' v Šanghaji od Neri&Hu

Přeskočit reklamu
x
2 m 32 s / 12. 11. 2017 / Autor: Neri&Hu
Vlajkový obchod 'Comme Moi' v Šanghaji od Neri&Hu

Hlavní prodejna Comme Moi se nachází v hotelu Donghu, který byl postaven ve stylu art deco v roce 1925. Během několika desetiletí prošla budova mnoha rekonstrukcemi a změnami využití, jejichž stopy byly stále zjevné, když projektový tým přišel do objektu. Společnost Neri&Hu se úmyslně rozhodla zachovat zbytky minulosti nedotčené a chirurgicky implantovat nové designové prvky, které jsou charakteristické pro značku Comme Moi: mladou, sofistikovanou a vytříbenou.

Obchodní prostor, komponovaný jako řada čtyř na sebe navazujících místností, je propojen kolejnicí, procházející jednotlivými místnostmi a tvořící armaturu pro závěsné skříně navržené na míru. Tyto vitrínové skříně obalené elegantním kovovým pletivem stojí v historickém architektonickém prostředí a prezentují módní kousky v překvapivém novém světle. Nová teracová podlaha sjednocuje prostor a místy extruduje a vytváří sochařské funkce, jako je například přijímací pult a posezení s dřevěnými vložkami jako zvýrazňujícím prvkem.

Zákazníci, vedeni kovovou kolejnicí a navazujícími podlahami, mohou volně procházet jednotlivými prostory a ukončit svou cestu v salonku. V novém outfitu od Comme Moi se zákazníci vynořují z kokonu bílého plátna zkušebních kabin, aby zazářili v denním světle přehlídkových mol a přitáhli pozornost svým novým vzhledem na oslnivém pozadí skleněných stěn.

Web – Neri&Hu
Facebook – Neri&Hu
Instagram – Neri&Hu

Další projekty od Neri&Hu :

Garáž autoservisu "B+" v Pekingu, Číně od Neri&Hu

Restaurace "Jean Georges" v Šanghaji, Číně od Neri&Hu

Kanál Neri&Hu

Partneři

Odborní partneři

Mediální partneři

Kanály

Hledáte inspiraci na bydlení?

Chcete vědět, co se staví ve Vaší lokalitě a proč? TV Architect Vám přináší zpravodajství o plánování staveb a architektuře v ČR. Jsme kombinace online televizního kanálu, kterým proudí rozhovory s předními světovými i tuzemskými architekty a videa o nejzajímavějších projektech.
© 2018 TV Architect s.r.o. - Spojujeme svět architektury
Vytvořeno v Beneš & Michl