Odebírat novinky
Úvod Revitalizace a rekonstrukce Historické budovy Vlajkový obchod 'Comme Moi' v Šanghaji od Neri&Hu

Vlajkový obchod 'Comme Moi' v Šanghaji od Neri&Hu

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Kaple v Su-čou, Číně od Neri&Hu

zrušit

2 m 32 s / Autor: Neri&Hu

Hlavní prodejna Comme Moi se nachází v hotelu Donghu, který byl postaven ve stylu art deco v roce 1925. Během několika desetiletí prošla budova mnoha rekonstrukcemi a změnami využití, jejichž stopy byly stále zjevné, když projektový tým přišel do objektu. Společnost Neri&Hu se úmyslně rozhodla zachovat zbytky minulosti nedotčené a chirurgicky implantovat nové designové prvky, které jsou charakteristické pro značku Comme Moi: mladou, sofistikovanou a vytříbenou.

Obchodní prostor, komponovaný jako řada čtyř na sebe navazujících místností, je propojen kolejnicí, procházející jednotlivými místnostmi a tvořící armaturu pro závěsné skříně navržené na míru. Tyto vitrínové skříně obalené elegantním kovovým pletivem stojí v historickém architektonickém prostředí a prezentují módní kousky v překvapivém novém světle. Nová teracová podlaha sjednocuje prostor a místy extruduje a vytváří sochařské funkce, jako je například přijímací pult a posezení s dřevěnými vložkami jako zvýrazňujícím prvkem.

Zákazníci, vedeni kovovou kolejnicí a navazujícími podlahami, mohou volně procházet jednotlivými prostory a ukončit svou cestu v salonku. V novém outfitu od Comme Moi se zákazníci vynořují z kokonu bílého plátna zkušebních kabin, aby zazářili v denním světle přehlídkových mol a přitáhli pozornost svým novým vzhledem na oslnivém pozadí skleněných stěn.

Web – Neri&Hu
Facebook – Neri&Hu
Instagram – Neri&Hu

Další projekty od Neri&Hu :

Garáž autoservisu "B+" v Pekingu, Číně od Neri&Hu

Restaurace "Jean Georges" v Šanghaji, Číně od Neri&Hu

Kanál Neri&Hu

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu