ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... Profivoda

TV Architect představuje - Profivoda

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Tomáš Raška, zakladatel a majoritní vlastník investiční skupiny Natland

zrušit

18 m 14 s

Společnost Profivoda se zajímá o vodu a zvyšování její kvality. Nabízí komplexní řešení problémů spojených s vodou, a to už 12 let. V poslední době se o vlastní zdroj vody zajímá stále více lidí, a proto se jejich služby jen rozrůstají o stále komplexnější servis.

„Poskytujeme péči o vodní zdroje, čistíme vodovodní potrubí a topné systémy. Vrtáme studny a další. To vše se nabaluje, protože v dnešní době tuhle problematiku lidé hodně řeší,“ říká jednatel společnosti Patrik Pavlík.

Zákazníci společnosti za odborníky nejčastěji přicházejí, pokud potřebují udělat rozbor vody, postavit studnu, či udělat její úpravy. Společnost ale nabízí i čištění vrtů a studní, filtraci, šachty, nádrže, čerpací techniku nebo domovní čistírny odpadních vod.

„Dokážeme vodu vyřešit od A do Z, a to ať je to voda na pití, odpadní, nebo se jedná o zádržný systém. Jednat se může jak o rodinné domy, tak o velké firmy,“ říká Tomáš Josífek.

„Máme dnes za sebou až 23 000 zákazníků o které se zajímáme, pečujeme o ně. Chceme v lidech probouzet vědomí o vodě, aby na ni nezapomínali a nebrali ji jako samozřejmost, ale zamysleli se nad tím, odkud se bere, zajímali se o její kvalitu. Zjišťuji, že lidé se v tomto probouzejí, vrací se ke kořenům a zjišťují, že se jedná o součást přírody,“ říká Patrik Pavlík.

Pracovníci společnosti Profivoda dokážou zjistit klíčové informace z lokality, zpracovat projektovou dokumentaci či vyřídit potřebné náležitosti k realizaci kopané, či vrtané studny. Součástí služeb jsou i veškeré odborné práce a technologie.

„Ten proces od prvního setkání se zákazníkem k vlastní studni může trvat třeba i rok, je tam spousta přípravných prací, vždy jedeme ke klientovi na pozemek a snažíme se zjistit veškeré informace, používáme i služeb proutkaře, zajímáme se ale i o geologii. Podle speciálních map a databází pak vyhledáváme to správné místo. To vše může zabrat i dva měsíce,“ říká Patrik Pavlík.

Společnost se zaměřuje jak na jednotlivce, tak i na velké firmy.

„Pokud jde o developerské společnosti, je potřeba jim poskytovat veškeré naše nasbírané zkušenosti. Musíme se na problematiku vody dívat komplexně a pracovat na celém systému od začátku až do konce, to se týká například záchytných systémů,“ říká Patrik Pavlík.

„Máme zkušenosti a je dobré je předat dál, cílem je, aby i velcí developeři začali přemýšlet o celkovém systému a o povědomí vody z přírody,“ říká Tomáš Josífek.

Profivoda a její zaměstnanci používají jak moderní vyspělé technologie, tak i tradiční metody hledání vody. Výjimkou není ani proutkaření, které by měl ovládat každý pracovník společnosti.

„Proutkaření patří k naší práci, každý náš pracovník musí mít tuto schopnost, je to pro nás důležité. I tato dovednost ovlivní celý výsledek. Nejedná se o žádné šarlatánství, ale o správný začátek při stavbě studny. K tomu všemu se pak přidávají odborné technologie, přístroje a průzkumné práce, z čehož pak vycházejí tolik potřebná data,“ říká Patrik Pavlík.

Na celý seriál o vodohospodářských službách společnosti Profivoda se podívejte na TVbydleni.cz ZDE

Doporučené pořady

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

TV Architect v regionech
Nový díl

TV Architect v regionech

TV Architect na Slovensku

TV Architect na Slovensku

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl