Odebírat novinky
Úvod Profily partnerů Architekti TV Architect představuje: Ateliér Black n' Arch

TV Architect představuje: Ateliér Black n' Arch

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Skryté poklady architektury – 41. díl, část 1. – Palác Lucerna

zrušit

9 m 48 s / Autor: TV Architect

Ateliér Black n' Arch je součástí developerské skupiny Trigema. Toto architektonické studio vede předseda představenstva společnosti Trigema Marcel Soural, známý výtvarník David Černý a Tomáš Císař, architekt a urbanista. Do současného města chce Black n' Arch vnést nové architektonické prvky, jež připravované budovy a areály ozvláštní.

David Černý (* 15. prosince 1967, Praha) je český umělec a architekt, který je znám především jako tvůrce kontroverzních a provokativních plastik. V letech 1988–1996 vystudoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a je laureátem Ceny Jindřicha Chalupeckého, grantu Nadace Pollocka a Krasnerové a ceny na bienále v Kortrijku.

Tomáš Císař (* 28. ledna 1983, Praha) je architekt a urbanista, který se podílel na řadě mezinárodních projektů. Jako hlavní architekt vedl mimo jiné projekty hotelového resortu Zuri na Zanzibaru a rezidence Aura Statenice.  Vystudoval Fakultu umění a architektury TUL v Liberci, kde dále působil jako externí konzultant v ateliéru architektonické tvorby.

Marcel Soural (*1965, Praha) je developer. Vystudoval Stavební fakultu ČVUT Praha. První profesní zkušenosti nasbíral v Německu, kde pracoval například pro společnost Hebel. Je zakladatelem, jediným akcionářem a současně i předsedou představenstva koncernu Trigema a.s., jehož obrat v posledních několika letech pravidelně převyšuje miliardu korun. Je členem správní rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí a členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

Mohlo by vás zajímat:

Cyberdog: Když se netradiční architektura a moderní technologie snoubí s kvalitní gastronomií

Profilové video: Skupina Trigema

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl