ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Zprávy a aktuality Zpravodajství z italského design weeku, TV Architect se chystá na Salone del Mobile do Milána

Zpravodajství z italského design weeku, TV Architect se chystá na Salone del Mobile do Milána

Zpravodajství z italského design weeku, TV Architect se chystá na Salone del Mobile do Milána
16. 4. 2018 / Autor: Salone del Mobile Milano/ Popisek: Logo události
#Miláno #design
další

Slavný italský veletrh designu a nábytku se v Miláně letos koná už po sedmapadesáté. Světový svátek designu poprvé navštíví i štáb TV Architect. Z veletrhu, který proběhne v termínu od 17. do 22. dubna, připravujeme pořad, ve kterém nebudou chybět novinky ze světa designu, rozhovory s pořadateli a vůbec to nejzajímavější, co letošní ročník Salone del Mobile nabízí. Kromě toho se můžete těšit i na rozhovory s předními italskými architekty a designéry, jako jsou Stefano Boeri, Andrea Boscetti nebo Massimo Roj.

Tisková zpráva
Praha 13. dubna 2018

Salone del Mobile (17. – 22. dubna 2018) je bezesporu nejvýznamnější designérskou událostí na světě. Každý rok se do severoitalského Milána sjíždějí nejen designéři nebo architekti, ale i nadšenci z celé planety, aby načerpali informace a inspiraci. Trendy, které se v Miláně představují, se jejich prostřednictvím šíří skutečně do všech koutů světa. „Po našem loňském úspěšném působení na Světovém festivalu architektury v Berlíně, vyjíždíme zprostředkovat atmosféru, nápady a novinky do Milána. S kamerou navštívíme každý kout a pokusíme se našim divákům ukázat to nejzajímavější, co tato akce nabízí,“ říká Roman Drnovec, výkonný ředitel TV Architect a doplňuje, že jako speciální host je součástí týmu i česká architektka a bytová designérka s brazilskými kořeny Věra Hampl, která se milánského veletrh účastní pravidelně.

Návštěvníci se mohou jako již každoročně těšit na špičkové produkty bydlení, nadčasový luxus s důrazem na inovace, kvalitu a technologie. Své výrobky zde na ploše 200 000 m² představuje přes dva tisíce vystavovatelů, návštěvnost zpravidla přesahuje 340 tisíc lidí z více než 160 zemí světa. Organizátoři veletrhu letos zvlášť zdůrazňují symbiózu veletrhu a místa, kde se již tradičně koná a které je synonymem italské módy a designu, Milána.

Kromě novinek ze světa designu a udržitelné kvality se štáb chystá nahlédnout také pod pokličku špičkovým italským tvůrcům. „Připravujeme exkluzivní rozhovory s předními italskými architekty, urbanisty a designéry, jako jsou Andrea Boschetti ze studia Metrogramma, Massimo Roj z atelieru Progetto CMR nebo Stefano Pujatti z architektonické kanceláře Elasticospa,“ poodhaluje další plány Roman Drnovec a dodává, že z Milána tak štáb TV Architect doveze spoustu skvělého materiálu, v němž si své najdou jak odborníci, tak laická veřejnost. Kromě zmíněných architektů se tak před kamerou objeví i zajímaví designéři, jako je třeba Rossana Orlandi, Paola Lenti nebo Daniel Simonini. Rozhodně bude na co se těšit. 

Více informací

Pavla Cervena
Head of Marketing & International Cooperation
TV Architect s.r.o.
+420 734 427 567
www.tvarchitect.com
pavla.cervena@tvarchitect.com 

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2022 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu