Odebírat novinky
Úvod Historie a osobnosti Osobnosti Andreas Hild a koncept analogické architektury

Andreas Hild a koncept analogické architektury

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Andreas Hild and Concept of Analogue Architecture

zrušit

3 m 29 s / Autor: Tomáš Nývlt
#Kruh
další

Andreas Hild je německý architekt, který studoval u Miroslava Šika. Patřil k průkopníkům analogové architektury a jeho kancelář působí v oblasti stavebnictví, bydlení, kancelářských a komerčních staveb. Architekt Andreas Hild navštívil Prahu v rámci přednášky pro organizaci KRUH.

Andreas Hild je německý architekt. Studoval architekturu na Technické univerzitě v MnichověŠvýcarský federální technologický institut v CurychuMiroslava Šika. Hild byl jedním z prvních studentů, se kterými Šik vyvinul koncept analogové architektury.Tedy architektury, která propojuje staré s novým. V roce 1992 byla založena architektonická firma Hild und Kaltwasser. Po smrti Tillmanna Kaltwassera pokračovala jako Hild a K Architekten. Kancelářským partnerem a obchodním partnerem je Dionys Ottl.

Kancelář působí převážně v oblasti stavebnictví, bydlení, kancelářských a komerčních staveb. Koncepce týmu Hild und K Architekten vychází z dialogu. Z dialogu, do něhož je zapojen jak zadavatel, tak i zaměstnanci, a který odhaluje a formuluje otázky sloužící jako hlavní téma výsledného návrhu. Odpověď se vždycky vztahuje k již existujícím formám. Vybrané styly, budovy nebo věci slouží jako reference pro hledání té nejlepší možné odpovědi na původní otázku. Během tohoto procesu se architekti snaží pracovat bez jakýchkoli omezení.

nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu