ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Architektura a urbanismus Zajímavé projekty Andreas Hild a koncept analogické architektury

Andreas Hild a koncept analogické architektury

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Open House Praha – Fakulta strojní ČVUT v Praze

zrušit

3 m 29 s / Autor: Tomáš Nývlt
#Kruh
další

Andreas Hild je německý architekt, který studoval u Miroslava Šika. Patřil k průkopníkům analogové architektury a jeho kancelář působí v oblasti stavebnictví, bydlení, kancelářských a komerčních staveb. Architekt Andreas Hild navštívil Prahu v rámci přednášky pro organizaci KRUH.

Andreas Hild je německý architekt. Studoval architekturu na Technické univerzitě v MnichověŠvýcarský federální technologický institut v CurychuMiroslava Šika. Hild byl jedním z prvních studentů, se kterými Šik vyvinul koncept analogové architektury.Tedy architektury, která propojuje staré s novým. V roce 1992 byla založena architektonická firma Hild und Kaltwasser. Po smrti Tillmanna Kaltwassera pokračovala jako Hild a K Architekten. Kancelářským partnerem a obchodním partnerem je Dionys Ottl.

Kancelář působí převážně v oblasti stavebnictví, bydlení, kancelářských a komerčních staveb. Koncepce týmu Hild und K Architekten vychází z dialogu. Z dialogu, do něhož je zapojen jak zadavatel, tak i zaměstnanci, a který odhaluje a formuluje otázky sloužící jako hlavní téma výsledného návrhu. Odpověď se vždycky vztahuje k již existujícím formám. Vybrané styly, budovy nebo věci slouží jako reference pro hledání té nejlepší možné odpovědi na původní otázku. Během tohoto procesu se architekti snaží pracovat bez jakýchkoli omezení.

nyv

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu