Odebírat novinky
Úvod Veřejný sektor Volnočasové zóny V panenské oravské přírodě vyrůstá jedinečná Borovice

V panenské oravské přírodě vyrůstá jedinečná Borovice

V panenské oravské přírodě vyrůstá jedinečná Borovice
26. 11. 2018 / Autor: BL Popisek: Apartmány Borovice

Na Slovensku vzniká projekt apartmánového domu jménem Borovice. Ten je situován v prostředí oravské přírody a leží pouze pět kilometrů od centra města Dolný Kubín. Tato poloha předurčuje apartmány pro krátkodobou rekreaci, ale také pro trvalejší bydlení. Z toho vyplývají různé možnosti komerčního využití apartmánů.

Apartmánový dům Borovice vyrůstá na okraji Beňové Lhůty, která je místní částí Dolního Kubína. Nachází se pod známým lyžařským střediskem Kubínska hoľa, v bezprostřední blízkosti hotelu Belez. Stavba je navržena v horském stylu s množstvím dřevěných prvků, a tak přirozeně zapadne do okolí. Velký důraz je kladen na dispoziční řešení jednotlivých apartmánů, díky kterému je lze využít na krátkodobé nebo i dlouhodobé rekreační bydlení.

Denní i noční část

V Borovici údajně vznikne sedm apartmánů. Každý z nich je prakticky rozdělen na denní a noční část s dobře prosvětleným obytným prostorem. V prvním podlaží se nacházejí dva dvoupokojové apartmány s velkými šatníky. V druhém podlaží se nacházejí dva čtyřpokojové apartmány. Tři třípokojové apartmány jsou na třetím podlaží, kdy jeden z nich je mezonetový a zasahuje do čtvrtého podlaží. 

Východ na terasu

Všechny apartmány, kromě těch na prvním podlaží, mají prostorné balkony (mezonetový apartmán má dva). Apartmány v prvním podlaží nabízejí jedinečný východ přímo na terasu a do předzahrádky. Každý apartmán má samostatné elektrické topení s rekuperací, samostatnou přípravu teplé vody a samostatný odběr elektrické energie

K apartmánům patří prostorné sklepy v suterénu apartmánového domu, společná technická místnost, altán a soukromé parkoviště

red

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu