Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality V okolí BB Centra vznikl nový venkovní coworkingový prostor. Je otevřený i veřejnosti

V okolí BB Centra vznikl nový venkovní coworkingový prostor. Je otevřený i veřejnosti

V okolí BB Centra vznikl nový venkovní coworkingový prostor. Je otevřený i veřejnosti
18. 9. 2019 / Autor: Romana Landová, tisk. z. BB Centrum nabízí novou službu. Foto: PASSERINVEST GROUP

Na náměstí Brumlovka v Praze vznikl nový venkovní coworkingový prostor ve tvaru kvádru. Součástí vybavení je kancelářský nábytek a wifi připojení, čímž pro návštěvníky vzniká venkovní chill out zóna.

Na Náměstí Brumlovka v BB Centru se začátkem září objevil nový venkovní coworkingový prostor ve tvaru kvádru. Je určený lidem pracujícím v areálu, k dispozici je i široké veřejnosti. „Rádi našim nájemcům i návštěvníkům z řad široké veřejnosti nabízíme nové věci včetně zajímavého pracovního prostředí. Aktuální koncept venkovního coworkingového prostoru koresponduje s naší vizí propojování jednotlivých nájemců a napomáhá komunitnímu fungování celého BB Centra,“ říká Martina Draper ze společnosti PASSERINVEST GROUP.

Moderní office park

Coworkingový prostor je složen z kostek Leva od společnosti Egoé life a díky svým čistým liniím a ostrým tvarům dokonale zapadá do koncepce moderního office parku. Uvnitř konstrukce je k dispozici pohodlný venkovní nábytek vytvářející útulný prostor vhodný pro práci i relaxaci a rovněž wi-fi připojení. Nový venkovní prostor návštěvníkům nabízí široce otevřené pracovní prostředí na čerstvém vzduchu.

Společnost Egoé life, která venkovní konstrukci z Leva kostek poskytla, se zaměřuje na „život venku“. Vytváří rozmanité kolekce venkovního nábytku, který se vyznačuje vysokou kvalitou provedení a střídmým, kultivovaným designem respektujícím své okolí.

Psali jsme také:

Rekonstrukce budovy B pražského BB Centra: Budeme plnit současné nároky na tepelnou prostupnost

BB Centrum slaví 20 let

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl