Odebírat novinky
Úvod Architektura a urbanismus Urbanismus V Investu se v Plzni daří, prodal dvacet jedna bytů

V Investu se v Plzni daří, prodal dvacet jedna bytů

V Investu se v Plzni daří, prodal dvacet jedna bytů
16. 11. 2018 / Autor: cij.europe.com Popisek: SPolečnosti V Invest se v Plzni daří

Developer V Invest dokončil pilotní projekt v Plzni, v rámci kterého prodal dvacet jedna bytů prostřednictvím družstevní struktury. Společnost reagovala na plánovaná omezení hypotečních úvěrů ze strany České národní banky, ta vstoupila v platnost letos říjnu. Od nich společnost očekávala, že pozitivně ovlivní tuto alternativní formu vlastnictví nemovitostí.

Klienti musí složit zálohu ve výši dvaceti pěti procent z ceny bytu a zbytek zaplatí v měsíčních splátkách.

Jaroslav Vondřička, ředitel společnosti V Invest říká, že výsledek pilotního projektu byl pozitivní. „Rychlost prodeje družstevních bytů v rámci našeho pilotního projektu předčila naše očekávání“ řekl. Další fáze třiceti bytů bude proto zřízena jako družstevní jednotky a bude uvedena na trh již počátkem příštího roku. Nejmenší jednotky o velikosti dvacet šest metrů čtverečních budou na prodej za 1,3 milionů korun.

red

Zdroj: cijeurope.com

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl