Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Fotografická soutěž o knihu Pražské veduty

Fotografická soutěž o knihu Pražské veduty

Fotografická soutěž o knihu Pražské veduty
16. 11. 2018 / Autor: Tomáš Nývlt

Zajímáte se o architekturu a baví vás fotografovat? Ukažte nám, co umíte a získejte obsáhlou knihu Pražské veduty: jak se dívat na (historickou) městskou krajinu od Romana Kouckého vydanou Institutem plánování a rozvoje hl. m. Prahy. Knihu získáte i s autogramem autora knihy, architekta Romana Kouckého.

Fotografie by měly zobrazovat výhledy vedut českých či zahraničních měst. Příklad takové fotografie naleznete v galerii pod tímto článkem.

 Snímky zasílejte prostřednictvím e-mailu na adresu soutez@tvarchitect.com ve formátu JPEG. 

Soutěž potrvá do 16. prosince 2018 a fotografie budou pravidelně zveřejňovány na Facebooku TV Architect. Každý soutěžící může do soutěže zaslat max. pět fotografií. Celkově se bude soutěžit o tři knihy.

Jedna fotografie bude vyhodnocena na základě počtu označení „líbí se mi“. Další dvě vítězné fotografie budou vybrány přímo Romanem Kouckým. Soutěž není věkově omezena.

Kompletní pravidla naleznete zde.

čer, nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl