Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality V CAMPu se bude konat křest knihy Ke stolu!

V CAMPu se bude konat křest knihy Ke stolu!

V CAMPu se bude konat křest knihy Ke stolu!
16. 1. 2020 / Autor: Romana Landová. CAMP bude hostit autory knihy. Foto: praguecityline.cz
#křest #kniha #CAMP
další

V Centru architektury a městského plánování (CAMP) se 21. ledna od 19:00 bude konat křest a představení knihy Ke stolu! Akce se zúčastní významná jména ze všech profesních oblastí jako je Josef Pleskot, Jan Jehlík či Benedikt Tomáš Mohelník. Součástí večera bude debata s autory textů.

Kniha vyšla jako první svazek nové edice Debata. Pozvání Ke stolu! svedlo dohromady 19 autorů z různých profesních oblastí. Jejich úkolem bylo identifikovat jedno téma, které je pro ně osobně důležité a jehož řešení může zlepšit kvalitu rozvoje Prahy a života v ní. Součástí večera bude debata s autory textů.

V průsečících nezávislých myšlenek postupně vyvstávaly překvapivé shody v jejich základu, které by mohly být možnými místy ohnisek potřebných změn a inspirací pro veřejnou správu, plánovače, architekty, soukromé developery a investory, obyvatele Prahy a všechny ostatní, kdo chtějí řešit skutečné a aktuální problémy města. Knihu vydal IPR a nakladatelství Dokořán, obsahuje 184 ve vázané vazbě.

Psali jsme také:

Architektura mimo velká města: Kniha 20000 zachycuje proměny českých vesnic i malých měst

Vyšla kniha o sanatoriu Machnáč, funkcionalistické perle Československa

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl