ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Development a stavby UBM zahájila předprodej první stovky bytů v projektu Arcus City

UBM zahájila předprodej první stovky bytů v projektu Arcus City

UBM zahájila předprodej první stovky bytů v projektu Arcus City
2. 6. 2020 / Autor: Romana Landová, t.z. UBM nabídne celkem 284 nových bytů. Foto: UBM

UBM vytvoří v rámci projektu Arcus City na Praze 5 kvalitní bydlení střední třídy. V první etapě právě pouští do prodeje 100 bytů o třech dispozicích. Více než polovina bytových jednotek bude ve velmi žádané velikosti 2+kk. Zbytek nabídky tvoří rodinné byty 3+kk a 4+kk s terasami nabízejícími výhled do okolní zeleně a údolí Dalejského potoka. Projekt bude mít celkem tří fáze s konečnou nabídkou 284 bytů a 26 rodinných domů.

Stavba infrastruktury započne v letošním roce, výstavba domů pak odstartuje v první polovině příštího roku. „V rámci druhé etapy výstavby rozšíříme Arcus City o komerční prostory v samotném srdci nově vzniklého náměstí. Arcus City tak bude mít také silný komunitní rozměr. Naším cílem není vytvořit projekt, kam budou lidé jezdit přespávat, ale chceme vytvořit místo pulzující životem.  Zázemí zde najdou obchody i služby. Stavbu infrastruktury odstartujeme už v letošním roce a navážeme výstavbou bytových domů na jaře příštího roku,“ doplnila Kateřina Poláková ze společnosti UBM.

V první fázi výstavby vyroste přímo v centrální části Arcus City autobusová zastávka, která zkrátí desetiminutovou docházkovou vzdálenost na stanici metra B Stodůlky na 1 minutu. Autem se místní do centra dostanou za čtvrt hodiny. Přímo v pěší vzdálenosti pak budou mít dostupné všechny důležité služby, jako je supermarket, lékárna, pošta, školka, škola nebo sportovní areály. Zázemí pro sport a odpočinek nabídne i okolní příroda.

Projekt Arcus City bude mít celkem 3 fáze, v jejichž rámci vznikne dohromady 284 bytů a 26 rodinných domů. Kromě už zmíněných dispozic nabídne UBM v rámci projektu i výjimečné bytové jednotky ve standardu penthouse.

Nadstandardní soukromí

Součástí bytových domů jsou moderní bezpečné výtahy a plynové centrální vytápění. U oken zasklených trojskly je zároveň připravena možnost využít elektricky ovládaných žaluzií, které nabídnou ochranu před sluncem. Veškeré stěny mezi bytovými jednotkami jsou zesílené a poskytují nadstandardní akustickou izolaci. Pro budoucí majitele bytů budou připraveny i podzemní garáže.

UBM se bytové výstavbě věnuje dlouhodobě a stojí například za projekty Neugraf a Anděl City na pražském Smíchově či za Apartmány Medvědín. V současnosti připravuje citlivou rekonstrukci dlouhá léta chátrajícího Cukrovarnického paláce na Senovážném náměstí, který se promění v luxusní hotel Andaz Prague, nebo administrativní a rezidenční komplex Astrid Garden v pražských Holešovicích.

Psali jsme také:

UBM promění Cukrovarnický palác v Hotel Andaz Prague, první hotel řetězce Hyatt v Česku

Projekt Astrid Offices společnosti UBM Development zahájil stavební práce

Čtěte na TVbydlení.cz:

Společnost UBM získala nový rezidenční projekt

Z chátrajícího statku se stane moderní bydlení s technologiemi i tradicemi

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu