Odebírat novinky
Úvod Architektura a urbanismus Urbanismus Mezinárodní konference Czech National Trust přivítá špičky v péči o kulturní dědictví

Mezinárodní konference Czech National Trust přivítá špičky v péči o kulturní dědictví

Mezinárodní konference Czech National Trust přivítá špičky v péči o kulturní dědictví
Autor: Wikimedia commons/ Patka Popisek: Hrobka Marie Ebner-Eschenbachové s bustou, Zdislavice
#historie #budovy
další

Nezisková organizace Czech National Trust ops pořádá mezinárodní konferenci při příležitosti 5. výročí od zahájení svého působení v České republice. Akce se uskuteční v úterý 18. června 2019 ve Strahovském klášteře a bude probíhat pod záštitou Petra Burgra, radního pro kulturu MČ Prahy 1 a profesora Ladislava Lábuse, děkana Fakulty architektury ČVUT a za podpory Magistrátu hl.m. Prahy.

Poprvé se v České republice a na takto vysoké úrovni setkají největší Evropské kapacity privátní a dobrovolnické péče o kulturní dědictví. Čestným hostem konference bude Tim Parker, předseda National Trust of England, Wales and Northern Ireland. Ta je největší soukromou organizací na světě. Vlastní či pečuje o více než 400 historických budov, zahrad, parků a pobřeží, má 65 000 dobrovolníků a 5,7 miliónů členů a obrat půl billionu anglických liber.

V této souvislosti před zahájením proběhne Tisková konference. Vzhledem k omezeným kapacitním možnostem Vás tímto žádáme o včasnou akreditaci vašeho zástupce. Bez předem provedené akreditace nebude možné účast Vašeho zástupce zajistit. 
 
Akreditaci prosím proveďte formou e-mailu nejpozději do 17. června 2019 do 10:00 hod na E-mail: viera@czechnationaltrust.org.  Pro upřesňující informace můžete využít i telefonického spojení na Viera Hladišová, číslo mobilu : 723 821 954, případně Irena Edwards,irena.edwards@czechnationaltrust.org, mobil: +44(0)7500 3373 29.

red

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl