ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Architektura a urbanismus Města a urbanismus Interaktivní workshop: Desatero na cestě k WELL certifikaci 25.6.

Interaktivní workshop: Desatero na cestě k WELL certifikaci 25.6.

Interaktivní workshop: Desatero na cestě k WELL certifikaci 25.6.
Autor: Rada pro šetrné budovy Popisek: Projekt Visionary, pohled z Argentinské ulice
#zdravé budovy
další

Systém WELL vznikl jako reakce na základě zjištění, že zdravé vnitřní prostředí snižuje náklady na zaměstnance. Jelikož v budovách trávíme většinu svého času, mají na nás zásadní vliv. Certifikace WELL je způsob, jakým lze docílit natolik ideálního prostředí, aby se v něm příjemně pracovalo.

Certifikační systém WELL jako první certifikace zaměřená na zdravé vnitřní prostředí budov vznikl na základě uvědomění si, že zdravé vnitřní protřídí snižuje významným způsobem náklady na zaměstnance a zároveň zvyšuje jejich produktivitu.

Certifikace WELL sestavená odborníky a vědci je komplexním pohledem na zdravé vnitřní prostředí budov a jeho dopadu na člověka. První projekty certifikovaných budov WELL se začínají objevovat i v ČR. Jedná se o mezinárodní certifikační systém doplňující certifikační systémy LEED a BREEAM, které jsou zaměřeny na trvalou udržitelnost budov. WELL je s těmito systémy vzájemně kompatibilní, a navíc je doplňuje. Je výsledkem nové formy trvalé udržitelnosti, která již kromě minimalizace dopadů budov na životní prostředí řeší i dopad budov na člověka – jeho zdraví i komfort. V budovách totiž trávíme devadesát procent svého času a budovy tak na nás mají zcela zásadní vliv.


Chcete se dozvědět něco více o certifikaci The Well building standard? Víte, jak certifikaci získat?

Zveme Vás na Interaktivní workshop: Desatero na cestě k WELL certifikaci, na kterém získáte informace o procesu udělení certifikace od jeho registrace až po realizaci, i praktické rady a tipy od developera a od WELL AP. Také se dozvíte, jak se vyhnout případným chybám v procesu získání certifikace přímo od Skanska, která má v ČR k získání WELL certifikace nejblíže.

Procesem získání WELL certifikace Vás provedou:

Eva Nykodymová, Skanska 

Max Verteletskyi, Spaceti, WELL AP (The WELL Accredited Professional)

Více a registrace zde: http://www.czgbc.org/prehled-akci/akce/313/interaktivni-workshop-desatero-na-ceste-k-well-certifikaci

Rada pro šetrné budovy

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu