CZ
  • EN
Více kanálů
Odebírat novinky
Úvod Architektura a urbanismus Ikony architektury Projekt Waltrovka v Praze od Penta Investments

Projekt Waltrovka v Praze od Penta Investments

Přeskočit reklamu
x
4 m 00 s / 24. 11. 2017 / Autor: Penta Investments
Projekt Waltrovka v Praze od Penta Investments

REZIDENCE WALTROVKA je první projekt takového rozsahu v širším centru prahy. V několika etapách vznikne v Praze 5 Jinonicích více než 650 bytů a rodinných domů. Ještě před zahájením výstavby první etapy se během 3 měsíců podařilo prodat více než 30 procent produktů z první etapy zahrnující více než 290 jednotek. Ke kolaudaci pak bylo prodáno více než 90 procent bytů z první etapy, což dokazuje úspěšnost a oblíbenost projektu.

Waltrovka je výjimečná také tím, že se nejedná pouze o čistě rezidenční projekt jako v případě většiny konkurenčních projektů v Praze, ale vzniká zde zároveň více než 75.000 m2 pronajímatelných kancelářských ploch a několik stovek metrů obchodních ploch, které klientům nabízí široké služby a servis.

Součástí projektu je rozsáhlý park, který vznikne revitalizací 1,8 ha zanedbané zelené plochy. Na území parku vniká dětské hřiště a další vodní a herní prvky.

Lokalita je výborně dopravně dostupná, leží přímo u stanice metra Jinonice, se kterou ji spojuje zcela nová lávka, která vede přímo na nové centrální náměstí. Je také velmi dobře dostupná autem a městkou dopravou.

Na lokalitě se podílelo více architektonických studií. Nejedná se tedy o monotoní zástavbu, ale architektonicky pestré a kvalitní a přitom ucelené území.

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY:
Web – Penta Investments
Web – Penta Real Estate
Web – Waltrovka
Facebook – Penta Investments

Články na TV Architect.

Central Business District Masarykovo nádraží v Praze od Penta Investments

Kanál Penta Investments

Partneři

Odborní partneři

Mediální partneři

Kanály

Hledáte inspiraci na bydlení?

Chcete vědět, co se staví ve Vaší lokalitě a proč? TV Architect Vám přináší zpravodajství o plánování staveb a architektuře v ČR. Jsme kombinace online televizního kanálu, kterým proudí rozhovory s předními světovými i tuzemskými architekty a videa o nejzajímavějších projektech.
© 2018 TV Architect s.r.o. - Spojujeme svět architektury
Vytvořeno v Beneš & Michl