ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... Orea Hotels & Resorts

TV Architect představuje - Orea Hotels & Resorts

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - Radan Hubička, AARH Studio

zrušit

13 m 44 s

Největší síť hotelů v České republice charakterizují inovace a komunikace s klienty na vysoké úrovni. Tým Orea Hotels & Resorts, v jehož čele stojí generální ředitel Gorjan Lazarov, plánuje do pěti let počet hotelů zdvojnásobit.

Orea je největší síť hotelů v Česku. „Máme patnáct hotelů, jsou v těch nejlepších lokalitách. Jeden máme v Praze, všechny ostatní jsou pak v různých oblastech Čech,“ říká na úvod Lazarov a hned dodává, že hotelnictví není jen o vytváření velkých vizí, ale i o detailech.

Historické části města

Společnost se rozhodla k renovaci hotelů a k několika investicím. Poslední z investic je hotel Horal ve Špindlerově Mlýně, který je charakteristický propojením moderních prvků s přírodou: od recepce přes restauraci, lobby bar až po samotné pokoje. Další investicí je hotel Horizont na Šumavě, který stojí na jižním svahu vrchu Pancíř v chráněné krajinné oblasti Šumava. Od ski areálu Špičák je vzdálen pouhé tři kilometry a jak už sám název hotelu napovídá, hosté si tu užijí nádherný výhled.

Čtyřhvězdičkový hotel Pyramida v Praze, který je vzdálen jen pár minut od Pražského hradu, nabízí unikátní výhledy na historické části města.

Od ledna společnost Orea Hotels & Resorts rekonstruuje hotel Voroněž v Brně, s čímž souvisí i jeho přejmenování. Orea Hotel Voroněž ponese název Orea Congress Hotel Brno a sousední Orea Hotel Voroněž II. se přejmenuje na Voro by Orea. „Je to proto, aby zákazník měl hotely rozlišené,“ vysvětluje Lazarov. Dále bude Orea Hotels & Resorts rekonstruovat brněnský hotel Santon, který se nachází na přehradě a je výborně dostupný z hlavních dopravních tahů. Do centra města se pohodlně dostanete tramvají. 

Pozvedl úroveň města

Mezi další hotely, které Orea spravuje, patří Orea Resort Devět Skal v krajině Žďárských vrchů, kde nově zrekonstruoval sportovní hřiště s umělým povrchem, hřiště pro plážový fotbal a volejbal, krytý bazén, saunu, lobby bar, konferenční prostory a restauraci s krásným výhledem na Milovský rybník.

Resort Broadway v srdci Mariánských Lázní, který podle Lazarova pozvedne úroveň města, se díky svému umístění řadí mezi nejvýznamnější hotelové projekty lázeňského charakteru v celé České republice. „Je tam obrovská možnost rozšířit, co Mariánské Lázně znamenají na českém trhu i mezinárodně,“ myslí si Lazarov.

Prostor pro inovace

Pro společnost Orea je podle generálního ředitele Lazarova na první místě spolupráce s klientem. Zároveň se jedná o síť hotelů, která hojně využívá technologie. Konkrétně jde o robota se jménem Pepper, který je návštěvníkům k dispozici v pražském hotelu Pyramida. Robot jim poradí s orientací v hotelu, nabídne turistické rady a informace o lokalitě nebo o službách hotelu. V budoucnu má zvládnout hosty také ubytovat. „Prostor pro inovace v hotelnictví je obrovský,“ tvrdí Lazarov, který si myslí, že inovace je třeba sledovat a byl by rád, kdyby se společnost do pěti let rozrostla o dalších 15 hotelů.

Kromě toho, že společnost vlastní hotely, nabízí svým klientům jedinečnou kávu Dp COFFEE No.7. Sedmička je starodávné číslo plnosti, které symbolizuje bohatou chuť kávy. Směs připravili kávoví experti tak, aby nadchla hosty ze všech koutů světa.

Doporučené pořady

TV Architect na Slovensku
Nový díl

TV Architect na Slovensku

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu