ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady TV Architect představuje... Developerská společnost 2MKZ (Jana Zápotocká)

TV Architect představuje - Developerská společnost 2MKZ (Jana Zápotocká)

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

TV Architect představuje - ABTSMOLEN (Štěpán Abt a Ďuro Smoleň)

zrušit

10 m 26 s

Developerská společnost 2MKZ se zaměřuje na stavební, expertní a realitní činnost. V současnosti se věnuje jak rodinným projektům, tak výstavbě apartmánů v Krkonoších. Tady se společnost ujala několika starých objektů, které přetváří na moderní rekreační objekty.

„Vytváříme příběhy o místech, kde lze příjemně žít. Všechna místa, kterým dáváme nový život, mají dlouhou a zajímavou historii,“ říká Jana Zápotocká z developerské společnosti 2MKZ.

Yasmin Apartments

„Jedná se o bývalý hotel v Krkonoších s významnou historií, který rekonstruujeme a přestavujeme na apartmánové byty,“ říká Zápotocká.

Projekt vzniká na pomezí Dolních a Horních Vítkovic v srdci panenské přírody. Budova prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Pětipodlažní komplex nabídne 28 designových apartmánů. Součástí projektu jsou i sklepy a parkovací stání. Vznikne tady ale také relaxační zázemí se saunou, klidová zóna s posezením u grilu a zázemí pro dětské aktivity. Rezidenční projekt je stavěn šetrně, aby zapadal do okolní krajiny. Využitý nadčasový materiál a horská architektura dělá z komplexu atraktivní a luxusní moderní místo.

Pergamentka

Nový rezidenční projekt Pergamentka Apartments nabídne také 28 apartmánů s výhledem na sjezdovku Aldrov. I tady budoucí návštěvníci najdou veškerý servis včetně wellness. Také tento objekt má nádech historie.

„Propojili jsme tradiční hodnoty s moderní architekturou. Ve sklepích jsou klenuté stropy, ale stavba je dřevěná. Proto rekonstrukce bude poměrně zásadní. Nejkrásnější ovšem bude unikátní výhled do okolí,“ říká Zápotocká.

Popovické terasy

Také zde se jedná o rekonstrukci historického objektu na bytový dům. Vzniknout tady mají jak moderní byty střední velikosti, tak mezonetové prostory s vlastní zahrádkou a výhledem na vodu a zeleň. Nemovitost se nachází v Přírodním parku Velkopopovicko nedaleko Prahy.

„Stojí tady starý dům, který dříve sloužil jako obchodní centrum. Objekt má nádhernou zahradu v blízkosti lesa. Jedná se o centrum Popovic a my tady chystáme vybudovat 12 bytů. Bude se jednat o rozsáhlou rekonstrukci,“ uvádí Jana Zápotocká.

Vila v Komořanech

„Na pozemku v Komořanech na Praze 12 stál původně velký dům, ten už byl ale v takovém stavu, že musel být odstraněn. My jsme tady naplánovali moderní vilu pro rodinu,“ říká Zápotocká.

Moderní a nadčasová jednopodlažní vila bude mít dispozici 5+kk.

Bratrouchov

Jeden z posledních developerských projektů společnosti se nachází opět v krásné přírodě Krkonoš.

„Je tady nádherný výhled, z objektu ve výšce 800 m.n.m. bude vidět na tři strany. Momentálně tady stojí hotel z 80. let. Místo má ale mnohem delší historii,“ říká Zápotocká.

Po rekonstrukci hotelu by v objektu mělo vzniknout několik apartmánů, restaurace, wellness, a dokonce se uvažuje i o vlastním minipivovaru. V budoucnu by tady pak měly vzniknout roubenky a další zajímavé služby.

Podívejte se také:

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...
Nový díl

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2023 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu