ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Kategorie Inovace a technologie Materiály, technologie a konstrukce SAPELI Unlimited proměnili showroom v magický les a představili unikátní koncept spolupráce s architekty

SAPELI Unlimited proměnili showroom v magický les a představili unikátní koncept spolupráce s architekty

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
3 m 41 s

Významný výrobce dveří, společnost SAPELI, se v nedávné době představil veřejnosti poněkud netradičně. V rámci Designbloku představil svůj koncept SAPELI Unlimited. Část showroomu společnosti se proměnila na magický les, kde byly prezentovány výrobky ze dřeva i přístup společnosti k enviromentálním otázkám. SAPELI Unlimited je unikátní koncept pro architekty a designéry, kde každý najde řešení na míru.

„Letos jsme se rozhodli prezentovat se na Designbloku, neboť si myslíme, že dveře jsou zásadním designovým prvkem každého moderního interiéru. Hlavním tématem letošního ročníku byl les, což se nám líbilo, neboť jde o prostředí, které je spjato s ekologií, udržitelností a čistou přírodou. Připravili jsme si proto na ukázku naše dveře vyrobené z tetrapaku. Představili jsme ale i přírodní materiály a ekologické povrchové úpravy,“ říká Tomáš Albrecht, produktový manager SAPELI.

Společnost SAPELI při výrobě využívá přírodní materiály, konkrétním příkladem je dýha či sklo. „Sklo je recyklovatelný materiál. My jsme ho využili při výrobě našich dveří s názvem MUTEO. Jedná se o dveře, které mají výrazné prosklení a bezklikové ovládání. Dveře získaly řadu ocenění včetně Red Dot Awards a pro své realizace je využívá řada špičkových bytových architektů,“ říká Albrecht.

Showroom prodejního konceptu SAPELI Unlimited v budově Butterfly v Karlíně funguje v podstatě jako design bar se všemi komponenty a vzorkovníky, z nichž si každý zákazník může vytvořit své originální dveře.

Hlavní myšlenkou konceptu SAPELI Unlimited je svoboda pro architekty a designéry v myšlení i kreativitě. „Sapeli Unlimited je unikátní koncept, který v České republice nemá obdoby. Vytvořili jsme prostředí pro práci architektů a bytových designérů. Náš přístup je klíčový proto, aby výsledek práce byl naprosto dokonalý. Zákazníci zde najdou řešení dle vlastního přání. Jsme schopni vyrobit výrobek dle přání zákazníka. U nás není problém vymyslet konstrukční i designové řešení na míru danému interiéru,“ dodává Tomáš Albrecht.

Mohlo by vás zajímat

Zprávy a aktuality

Zkušenosti architektů a designérů s prodejním a výrobním konceptem předního českého výrobce dveří

Nároční klienti před nás často kladou velké výzvy v podobě projektů výjimečných parametrů. V takovém případě nechceme být jako architekti či designéři ničím limitováni. Výsledná řešení tvoří unikátní celek co do designu, estetiky a vzhledu, použitých technologií a kvality provedení.

Mohlo by vás zajímat

Zprávy a aktuality

Revoluční dveře MUTEO bez kliky oceněné Red Dot Award se rozšiřují o nové modely se sklem

Inovace, zlepšování zákaznické zkušenosti, posouvání technologických limitů a přizpůsobování se novým trendům patří mezi hlavní vlastnosti dlouhodobě úspěšných firem. Výrobní firmy musí také často s ohledem na charakter svých výrobků skloubit potřeby zákazníků s nápady designérů a architektů do funkčního technologicky perfektního celku.

Mohlo by vás zajímat

Materiály, technologie a konstrukce

Trendy povrchových úprav dveří pro letošní rok

Mezi nesilnějšími trendy ovlivňujícími design komerčních i privátních interiérů patří neomezená individualizace v kombinaci s prémiovými materiály a perfektním finálním provedením. Nároční zákazníci i sami architekti a designéři navíc často požadují jedinečná řešení. To vše se silně promítá také do designu dveří a zárubní.

Mohlo by vás zajímat

Zprávy a aktuality

Když klienti nechtějí dělat kompromisy. Dveře kombinující design, odhlučnění, bezpečnost i protipožární vlastnosti

Architekti a designéři, a především pak sami klienti mají na interiérové i vstupní dveře mnohem širší požadavky, než je pouze design a vzhled. Dveře musí splňovat všechny náročné požadavky na konstrukci, variabilitu, bezpečnost, odolnost a další vlastnosti. Prodejní a výrobní koncept SAPELI Unlimited nabízí v podstatě neomezenou variabilitu designově technologických řešení dveří a zárubní a dokáže reagovat na všechny potřeby dané stavby
a projektu. 

Mohlo by vás zajímat

Zprávy a aktuality

Ladíte barvu dveří podle interiéru? Vybrat můžete z běžných odstínů RAL i NCS, ale také unikátní bílou

Vybrat dveře, které dokonale zapadnou do interiéru, není jednoduchá práce. Vše by mělo být ušité na míru zákazníkovi i prostoru. Estetika nového interiéru je velmi důležitá, a proto prodejní koncept SAPELI Unlimited nabízí nekonečnou škálu možností jak v povrchových úpravách, tak v barvách. Lze tak vybrat tu pravou variantu pro všechny typy interiérů od minimalistických až po dekorativní.

Mohlo by vás zajímat

Zprávy a aktuality

Interiérové skleněné příčky a dveře. Jaké jsou možnosti designu?

Sklo již dávno není synonymem pro okna. Stále více se využívá také v interiérech. Architekti, projektanti, developeři, ale i samotní majitelé domů a bytů se nechávají unést čistými tvary a elegancí skleněných prvků v interiéru. Velmi designově a zároveň i funkčně působí sklo využité na interiérové příčky či designové skleněné dveře. Sklo se stává jedním z nejdůležitějších materiálů. Jaké jsou jeho možnosti v aplikaci příček a dveří?

 

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

TV Architect na Slovensku

TV Architect na Slovensku

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl