ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Kategorie Inovace a technologie Materiály, technologie a konstrukce Nejnovější trendy pro proměny domů a zahrad najdete už koncem března na největším souběhu veletrhů!

Nejnovější trendy pro proměny domů a zahrad najdete už koncem března na největším souběhu veletrhů!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
1 m 30 s / 14. 3. 2023 / Autor: ABF

Tradiční jarní přehled novinek pro bydlení a zahradu předvede největší souběh veletrhů. Kromě interiérového designu v rámci FOR INTERIOR se představí i zahradní trendy na FOR GARDEN a novou inspiraci pak získají návštěvníci díky veletrhu DESIGN SHAKER. To vše na jednom místě na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA ve dnech od 30. března do 2. dubna.

Stáhněte si vstupenku zdarma na souběh veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER - ZDE!

Návštěvníci se mohou těšit na největší množství značek a produktů tuzemských i zahraničních vystavovatelů na jednom místě.

Již 18. ročník veletrhu FOR INTERIOR je nejvýznamnější akcí svého druhu v Česku a bude plný novinek, ale i osvědčených produktů. Na akci bude možné si prohlédnout různé druhy nábytku a bytového vybavení, například sedačky, postele, nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic i kuchyní. Nebudou chybět doplňky, bytový textil a osvětlení. Pokud se chystáte rekonstruovat nebo stavět, určitě získáte inspiraci i co se týká podlah, akustických panelů a dalších materiálů pro úpravu interiéru. 

Veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN zaplní výrobky a novinky českých i zahraničních firem. Návštěvníci se mohou těšit na velký výběr z nabídky teras, pergol a zimních zahrad, stavebních materiálů či nářadí a zahradní techniky. Prohlédnout si budete moct i moderní dětská hřiště či sportoviště určená nejen pro domov, ale i pro veřejný prostor. Návštěvníci uvidí zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale také jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky. Také v rámci FOR GARDEN proběhne doprovodný program, který bude každý den plný floristických vystoupení, ukázek květinových dekorací a umění hvězd české a slovenské floristické scény doplněný o vystoupení známých osobností.

DESIGN SHAKER nabídne produkty společností, studií i samostatných designérů z Česka i zahraničí. Návštěvníci se tak seznámí s aktuálními interiérovými trendy. Zúčastnit se budou moci i přednášek, workshopů a prezentací známých jmen designérské scény. Například na na témata: Jak se definují trendy a Trendy v interiéru pro rok 2024 bude hovořit specialistka Anja Bisgaard Gaede z Dánska. Ve speciální expozici MATERIÁL MARKET, která je zaměřena na prezentaci zajímavých materiálů do interiéru se pak přímo setkáte s dodavateli, kteří vám sdělí detailní informace. Sobotní dopoledne s designem představí šest témat odborníků na interiéry pro ty, kteří plánují změnit svůj domov. Od pátku do neděle vždy od 14 hodin bude probíhat přednáška na téma Trendy v interiéru, kde na Vás čeká vše o barvách, dekorech a vzorech pro nadcházející období. Závěrem se pomyslně přenesete na veletrh Heimtextil do Frankfurtu nad Mohanem, kde se interiérové trendy vždy prezentují.

Přijďte si vybrat z široké nabídky produktů pro váš dokonalý domov a zahradu  – na veletrhy FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER od čtvrtka 30. března do neděle 2. dubna do PVA EXPO PRAHA Letňany.

Mohlo by vás zajímat

Interiér

Videoprohlídka: Veletrh FOR INTERIOR nabídl zajímavé tipy ze světa bydlení, interiérů i zahrad

Největší veletrh interiérů, designu a bydlení je za námi. Veletrh FOR INTERIOR tentokrát proběhl souběžně s veletrhy FOR GARDEN a DESIGN SHAKER. TV Bydlení bylo i letos mediálním partnerem akce, a tak se nyní můžete s námi podívat, jak to na výstavišti vypadalo!

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

TV Architect na Slovensku

TV Architect na Slovensku

Už máte klon umělé inteligence?

Už máte klon umělé inteligence?

U jednoho stolu

U jednoho stolu

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Fotovoltaika pro firmy a developerské projekty

Díla architektů a designérů

Díla architektů a designérů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl