ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Architektura a development Inovace a technologie Na detailech záleží! Designové zásuvky s individuálním výběrem bočnic a profilů.

Na detailech záleží! Designové zásuvky s individuálním výběrem bočnic a profilů.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
4 m 59 s

Spojit design a praktičnost je mnohdy pro architekty a designery velmi těžký úkol a zároveň i výzva. Současným trendům bytového designu vládnou jednoduché a čisté linie bez zbytečných dekorativních prvků. Díky systému AvanTech You od společnosti Hettich ČR lze otevřít jakoukoliv zásuvku, která si bude držet design daných materiálů a dekorů a pojezdy výsuvného systému nebudou vůbec vidět. To zaručuje lehkou linii systému, která se dá navíc libovolně upravovat dle přání zákazníka.

„My jsme vyvinuly nový systém, který čerpal ze zkušeností našich zákazníků. To znamená, že jsme využili praktické zkušenosti, které jsme doplnili o některé jejich očekávané funkcionality našeho nového systému, tudíž se nám podařilo skloubit techniku s designem,“ říká jednatel společnosti Hettich Oldřich Pól.

Systém AvanTech You je dodáván ve třech barvách - stříbrné, bílé a antracitové. Systém se dá následně doplňovat různými doplňky. Celkově systém představuje rozmanitost designu a kreativní flexibilitu.

Základním prvkem je designový profil na vrcholu zásuvky, který se dá měnit v pěti základních barvách (hliník, nerez ocel, dva dekory dřeva, antracit).

Dalším prvkem je tzv. DesignCape. Jendá se o zakrytí bočnice materiálem, který vyhovuje zákazníkovi. Existuje i univerzální díl, který lze následně přelakovat či přetapetovat dle potřeby.

Zvolit lze ale i další designy bočnice jako například sklo a jiné materiály, a to díky zásuvkovému systému, který nemá plné bočnice, takže boky lze doplnit materiálem dle designu nábytku.

Systém lze využít v kuchyních, ale i v dalších místnostech domácnosti, jako jsou obývací stěny, šatny či koupelnový nábytek. Uplatnění najde systém i v kancelářích.

Všechny systémy si můžete prohlédnout na showroomu ve Žďáru nad Sázavou. Odborníci z řad technických obchodních zástupců pak nabízejí konzultace napříč celou Českou republikou. Kontakty najdete na webových stránkách ZDE.

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu