CZ
  • EN
Odebírat novinky
Úvod Inovace a technologie Materiály, technologie a konstrukce Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil cenu GRAND PRIX

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil cenu GRAND PRIX

Přeskočit reklamu
x
4 m 43 s / 8. 10. 2018 / Autor: TV Architect
Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil cenu GRAND PRIX

Prestižní ocenění GRAND PRIX za nejlepší exponáty/technologie byly uděleny. V rámci mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2018 byli oceněni vystavovatelé, kteří nejvíce oslovili odbornou porotu. TV Architect přináší rozhovor s Miloslavem Čermákem, zakladatelem a generálním ředitelem společnosti T-Power.

Odborná porota posuzovala první den veletrhu všechny soutěžní exponáty, kterých se přihlásilo téměř pět desítek. Zaměřovala se na technické parametry, progresivní technologie, netradiční nápad, mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu, materiál, ekologické hledisko, energetickou úspornost i možnosti uplatnění na trhu.

Cenu Grand Prix tak obdržela společnost SILVER PLANET s.r.o. s obchodní značkou T-POWER za BIBER 500, což je univerzální solární taška z prizmatického skla s aktivní vrstvou monokrystalického křemíku s účinností 19,2 %.

TV Architect natočila rozhovor s panem Miloslavem Čermákem, zakladatelem a generálním ředitelem společnosti T-Power. Ten ve videu představuje svou společnost, produkty, jejichž výrobou se zabývá a také solární tašku, kterou porota veletrhu ocenila.

S panem Čermákem si promluvila také česká architektka s brazilskými kořeny Vera Hampl. Mluvili například o produktech společnosti a o tom, jak jsou použitelné v praxi.

Více uvidíte v našem videu.

nyv

Partneři

Odborní partneři

Mediální partneři

Kanály

Hledáte inspiraci na bydlení?

Chcete vědět, co se staví ve Vaší lokalitě a proč? TV Architect Vám přináší zpravodajství o plánování staveb a architektuře v ČR. Jsme kombinace online televizního kanálu, kterým proudí rozhovory s předními světovými i tuzemskými architekty a videa o nejzajímavějších projektech.
© 2019 TV Architect s.r.o. - Spojujeme svět architektury
Vytvořeno v Beneš & Michl