Odebírat novinky
Úvod Inovace a technologie Materiály, technologie a konstrukce Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil cenu GRAND PRIX

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil cenu GRAND PRIX

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Solární střešní tašky jsou materiálem budoucnosti

zrušit

4 m 43 s / Autor: TV Architect

Prestižní ocenění GRAND PRIX za nejlepší exponáty/technologie byly uděleny. V rámci mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2018 byli oceněni vystavovatelé, kteří nejvíce oslovili odbornou porotu. TV Architect přináší rozhovor s Miloslavem Čermákem, zakladatelem a generálním ředitelem společnosti T-Power.

Odborná porota posuzovala první den veletrhu všechny soutěžní exponáty, kterých se přihlásilo téměř pět desítek. Zaměřovala se na technické parametry, progresivní technologie, netradiční nápad, mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu, materiál, ekologické hledisko, energetickou úspornost i možnosti uplatnění na trhu.

Cenu Grand Prix tak obdržela společnost SILVER PLANET s.r.o. s obchodní značkou T-POWER za BIBER 500, což je univerzální solární taška z prizmatického skla s aktivní vrstvou monokrystalického křemíku s účinností 19,2 %.

TV Architect natočila rozhovor s panem Miloslavem Čermákem, zakladatelem a generálním ředitelem společnosti T-Power. Ten ve videu představuje svou společnost, produkty, jejichž výrobou se zabývá a také solární tašku, kterou porota veletrhu ocenila.

S panem Čermákem si promluvila také česká architektka s brazilskými kořeny Vera Hampl. Mluvili například o produktech společnosti a o tom, jak jsou použitelné v praxi.

Více uvidíte v našem videu.

nyv

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl