ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 9. díl - Materiály

Akademie navrhování interiérů - 9. díl - Materiály

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - 8. díl - Barvy

zrušit

8 m 52 s

Na výběru správného materiálu někdy doslova závisí život. A i když se většinou při návrzích do takové situace nedostanete, neznamená to, že byste neměli vybírat pečlivě. Váš výběr by měl vycházet z podstatných povah a vlastností materiálů a nezohledňovat pouze ekonomické, nebo naopak estetické vlastnosti. I v relativně „mírumilovných“ prostředích mohou na materiály útočit vlivy, které je brzy znehodnotí, nebo vytvoří povrch, který „znehodnotí“ Vás. Znát vrozené parametry (základní vlastnosti konkrétního materiálu) a umět je využít, je podstatou správného výběru a posléze i dobré funkce, estetiky a životnosti. Proto si jich všimneme u dřeva, kovů, kamene, plastů, skla a betonu. Probereme i podstatu spojů a návazností. Sázet na planá očekávání se nikdy nevyplácí...

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu