ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 9. díl - Materiály

Akademie navrhování interiérů - 9. díl - Materiály

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 8. díl - Barvy

zrušit

8 m 52 s

Na výběru správného materiálu někdy doslova závisí život. A i když se většinou při návrzích do takové situace nedostanete, neznamená to, že byste neměli vybírat pečlivě. Váš výběr by měl vycházet z podstatných povah a vlastností materiálů a nezohledňovat pouze ekonomické, nebo naopak estetické vlastnosti. I v relativně „mírumilovných“ prostředích mohou na materiály útočit vlivy, které je brzy znehodnotí, nebo vytvoří povrch, který „znehodnotí“ Vás. Znát vrozené parametry (základní vlastnosti konkrétního materiálu) a umět je využít, je podstatou správného výběru a posléze i dobré funkce, estetiky a životnosti. Proto si jich všimneme u dřeva, kovů, kamene, plastů, skla a betonu. Probereme i podstatu spojů a návazností. Sázet na planá očekávání se nikdy nevyplácí...

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu