ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 8. díl - Barvy

Akademie navrhování interiérů - 8. díl - Barvy

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - 7. díl - Světlo

zrušit

6 m 49 s

Máte pocit, že jakákoliv Vaše moderní barevná kombinace stárne dřív, než si jí stačíte užít? Možná to budete moci pustit z hlavy, když budete dodržovat jednoduchá a trvalá pravidla, která si v této lekci ozřejmíme. Povíme si, jaké přednosti přináší užití takzvaných přirozených barev, s čím musíme počítat při barevných experimentech a jaké výhody můžeme spatřit v barevně neutrálním základu. Možná se nám podaří uvařit bájný elixír života pro Vaše návrhy a dostane se i na radu, která má cenu zlata. A abychom nezapomněli - muži, nebojte se! V této lekci nejsou uvedeny žádné názvy barev, které byste neznali. ;)

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu