ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Akademie navrhování interiérů Akademie navrhování interiérů - 8. díl - Barvy

Akademie navrhování interiérů - 8. díl - Barvy

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Akademie navrhování interiérů - Akademie navrhování interiérů - 7. díl - Světlo

zrušit

6 m 49 s

Máte pocit, že jakákoliv Vaše moderní barevná kombinace stárne dřív, než si jí stačíte užít? Možná to budete moci pustit z hlavy, když budete dodržovat jednoduchá a trvalá pravidla, která si v této lekci ozřejmíme. Povíme si, jaké přednosti přináší užití takzvaných přirozených barev, s čím musíme počítat při barevných experimentech a jaké výhody můžeme spatřit v barevně neutrálním základu. Možná se nám podaří uvařit bájný elixír života pro Vaše návrhy a dostane se i na radu, která má cenu zlata. A abychom nezapomněli - muži, nebojte se! V této lekci nejsou uvedeny žádné názvy barev, které byste neznali. ;)

Zkušenosti absolventů

Konečně si můžu doplnit vzdělání od těch nejlepších a ještě k tomu online! Již dávno jsem se chtěla na Váš kurz přihlásit, ale bohužel mi to časově nevycházelo s prací. Chtěla jsem poděkovat, že jste to takto skvěle zrealizovali :)
star star star star star
- Monika S.
Moc hezky udělaná videa, časově i obsahem vynikající. Pro laika Vaše videa úplně stačí. Pro mne to bylo naprosto srozumitelné. Věcné, žádné zdlouhavé povídání, u kterého většina lidí usne. Mějte i nadále takto úžasné nápady!
star star star star star
- Marcela V.

Hledáte inspiraci pro bydlení?


© 2024 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu